• Walentynki w świetlicy 118

• Walentynkowy dzień spędziliśmy w  świetlicy  118 w miłej atmosferze rozmawiając o tym, że Walentynki  to nie tylko święto zakochanych,  ale także przyjaciół...

• Bezpieczne zabawy zimowe w świetlicy 118

• Podczas zajęć w świetlicy 118 uczniowie przypomnieli sobie: gdzie można bawić się zimą? W jakich miejscach nie powinno się zjeżdżać na sankach? W jakich miejscach można korzystać z łyżew? Gdzie obowiązuje zakaz wchodzenia zimą (jeziora, rzeki, zbiorniki wodne)?

• 1 b w bibliotece

• 2 lutego klasa 1 b po raz pierwszy udała się do biblioteki szkolnej. W dobie pandemii i w rygorze sanitarnym, uczniowie poznali drogę do szkolnej kopalni wiedzy i przylądka literatury wszelakiej.
        • Wirtualny spacer 5a

• Jak wyglądała wioska rybaka Warsa? Dlaczego Napoleon uciekł z Kamiennych Schodków? Gdzie w Warszawie znajdziemy średniowieczną kupę śmieci? Czy pieprz był kiedyś drogocenny niczym złoto? Gdzie można spotkać Białą Damę? Dlaczego wąsaci strażnicy z halabardami nazywali swoją strażnicę Barbakanem?
        • Międzynarodowy Dzień Pizzy - biblioteczny konkurs plastyczny

• Kochani! Ogłaszamy kolejny plastyczny konkurs - tym razem z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy!
            Czekamy na Wasze pizzowe prace plastyczne (forma dowolna) - do dodatków możecie użyć plasteliny, papieru kolorowego, krepiny itp.
            A może będzie to pizza w kształcie serca na Walentynki?:)
        • Ptaki zimą, świetlica 119

• Mamy czas gdy temperatura za oknem spada nawet poniżej -10, wszyscy wtedy powinniśmy pamiętać o naszych pięknie śpiewających przyjaciołach ptakach, które zimują w Polsce.

• Budowle z klocków Lego w 2a

• Czas spędzony w domu nie musi być nudny. Uczniowie klasy 2a wiedzą, że w tym czasie można umilić sobie czas budując  z klocków Lego. A oto wyniki ich pracy.

• Spotkanie Rady Rodziców

Zapraszam "Jedynki" z poszczególnych klas na spotkanie Rady Rodziców, które odbędzie się 11 lutego 2021 r. (czwartek) na platformie Microsoft Teams.

Małgorzata Wiśniewska
            Szkoły Podstawowej nr 366

• Ciekawe zajęcia w świetlicy 117

• W świetlicy 117 zawsze jest wesoło, nigdy się nie nudzimy. Dzieci spędzają czas na różnych aktywnościach m.in. : biorą udział w zajęciach plastycznych, bawią się przy muzyce (Just Dance, zabawy ruchowe z elementami j. angielskiego), zapoznają się z literaturą dziecięcą, trenują spostrzegawczość oraz koncentrację uwagi (krzyżówki, rebusy, wykreślanki, ukryte obrazki).

• Zawody sportowe w sali 118

• W sali świetlicowej odbyły się zawody z narciarstwa biegowego. W zabawie wzięły udział dzieci klas pierwszych i drugich. Było dużo śmiechu i radości.

• Karnawał w świetlicy 117

• Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń tradycja. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci. Dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w Świetlicy 117 w dniu 29 stycznia 2021 roku !!!

• Światowy dzień puzzli w świetlicy 119

• W piątek 29 stycznia odbyło się "masowe" układanie puzzli. Każdy z uczestników tego wydarzenia miał do ułożenia puzzle różnej wielkości. Był to znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia.

• Bal karnawałowy w świetlicy 119

• Mamy okres karnawału. Dzieci wykonały maski karnawałowe z różnego rodzaju ozdobami oraz udekorowały salę świetlicową kolorowymi łańcuchami z papieru. W tym też czasie w świetlicy zorganizowałyśmy zabawy taneczne by uczcić ten okres.

• Zimowe zabawy ze śniegiem

• Wiadomo nie od dziś, że zimowe zabawy na śniegu niejednokrotnie kończą się przemoczonym ubraniem. Dlaczego tak się dzieje skoro śnieg – ten puszysty biały puch w niczym nie przypomina mokrej wody? Na to pytanie odpowiedzieliśmy wykonując w świetlicy 118 proste doświadczenia.

• 29. FINAŁ WOŚP ZAKOŃCZONY

• 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przechodzi do historii. Dziś w siedzibie białołęckiego sztabu WOŚP ogłoszono wynik zbiórki. I…..znowu pobiliśmy REKORD!!!!!