• Świetlica 119 w bibliotece Nautilus

• Uczniowie ze świetlicy 119 uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych o Mikołaju Koperniku w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży Nr LVI Nautilus. W trakcie zajęć uczniowie poznali życiorys Mikołaja Kopernika oraz wzbogacili swoją wiedzę o kosmosie.
        • Świetlica 119 w Lesie Kabackim

• Uczniowie klasy 2e w ramach zajęć świetlicowych uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych pt. „Wiosenne odrodzenie” organizowanych przez Lasy Miejskie w Warszawie.
        • Zawody Pływackie Dzieci z Niepełnosprawnościami - Białołęka  2023
          • Zawody Pływackie Dzieci z Niepełnosprawnościami - Białołęka 2023

• W niedzielę 14 maja 2023 roku miało miejsce szczególne wydarzenie.
            Na pływalni Białołęckiego Ośrodka Sportu odbyły się XVIII Zawody Pływackie Dzieci z Niepełnosprawnościami - Białołęka  2023. Impreza sportowa połączona została z „Piknikiem Integracyjnym”, który uświetnił zawody i na który licznie przybyli zawodnicy z  rodzinami, trenerami a także zaproszeni goście.

• Egzamin ósmoklasisty 2023

• Dziś pierwszy dzień zmagań uczniów z egzaminem klas ósmych. Uczniowie sprawdzą swoją wiedzę z języka polskiego, następnie z matematyki i języka obcego. Egzamin potrwa do czwartku 25 maja.
            Wszystkim ósmoklasistom życzymy powodzenia. Dacie radę!

• Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem operowym

• W środę 17 maja 2023 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie ze światowej sławy tenorem, Panem Witoldem Matulką. Nasz gość opowiedział o swojej pracy artystycznej, m.in. o początkach swojej kariery i kulisach sławy. Podzielił się także wspomnieniami ze swoich występów scenicznych oraz zaśpiewał kilka utworów, czym zachwycił publiczność.

• Napoje energetyzujące - wpływ na zdrowie dzieci i młodzieży

napoje energetyzujące stanowią grupę produktów obecnych w Europie od kilkunastu lat. Pierwszy napój tego typu został wprowadzony na rynek w Austrii w 1987 r., a w USA dziesięć lat później.
            Do Polski napoje energetyzujące dotarły w roku 1995.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjno-edukacyjnymi Powiatowego Inspektora Sanitarnego m. st. Warszawy dotyczącymi napoi energetyzujących i ich wpływu na zdrowie dzieci i mlodzieży.

• Sukces w konkursie wojewódzkim

• Katarzyna M. uczennica klasy 8g została laureatką III miejsca w XVII Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Kulturomaniak 2023 w kategorii śpiew. Kasia zachwyciła jurorow oraz publiczność swoim wykonaniem Michaela Jacksona pt. "Black or white".

• Wycieczka klasy 5a i 5f do Zamku w Liwie

• Dnia 28 kwietnia uczniowie klasy 5a i 5f wybrali się na całodniową wycieczkę do Zamku w Liwie. Swoją wizytę rozpoczęli od lekcji muzealnej „Starożytny wehikuł czasu- historia pisma”. Uczestnicy poznali historię pisma- jego wynalezienia i zmian jakie przechodziło na przestrzeni tysiącleci. Spróbowali także własnych sił w pisaniu stalówką po czerpanym papierze.

• 3a w Muzeum Niepodległości

• W miniony piątek klasa 3a odwiedziła Muzeum Niepodległości. Uczniowie wraz z Panią przewodnik zwiedzili gmach Pałacu Przebendowskich, a także wzięli udział w warsztatach ‘Wiwat Maj, 3 Maj!’.

• Rowerowy Maj 2023

• 4 maja rusza po raz kolejny kampania Rowerowy Maj. Zapraszamy gorąco wszystkich uczniów do udziału i aktywnych przyjazdówn do szkoły.
            Zasady udziału w kampanii są proste: przez cały maj zachęcamy przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych, aby codziennie docierali do swoich placówek w sposób aktywny - na rowerze, deskorolce, rolkach lub hulajnodze (z wyłączeniem hulajnóg elektrycznych).

• OBCHODY ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA

• Już dzisiaj uczniowie klasy 6a postanowili zaprezentować obrady Sejmu nad uchwaleniem Konstytucji.
            Wszystko odbywało się pod czujnym okiem Marszałka oraz zakończyło się uroczystym zaprzysiężeniem przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.
            Nie zabrakło także podniosłych słów, momentów wzruszeń oraz głośnych owacji.

• Dzień Ziemi w świetlicy  szkolnej
          • Dzień Ziemi w świetlicy szkolnej

• W dniu 21.04.2023 r. obchodziliśmy w świetlicy 119 Światowy Dzień Ziemi. Celem uroczystości było zachęcenie dzieci do dbania o przyrodę, kształcenie nawyków proekologicznych, przybliżenie dobrodziejstw, jakie daje nam Ziemia, uwrażliwienie dzieci na piękno świata przyrody oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za nią.

• Spotkanie z wiosną w świetlicy 119

• Wychowankowie  świetlicy 119 z radością powitali wiosnę. Zajęcia były prowadzone metodą projektu „Spotkanie z wiosną”.
            Podczas zajęć edukacyjno- wychowawczych dzieci omawiały wspólnie zmiany zachodzące wiosną w przyrodzie, rozwiązywały zagadki, rebusy związane z tą tematyką. Odbyły się zajęcia ruchowe – tor przeszkód. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności gimnastyczne.