• Chusta animacyjna

• Wśród zajęć ruchowych, organizowanych w świetlicy, dużą sympatią cieszą się zajęcia z wychorzystaniem chusty animacyjnej Klanzy.

• Zabawy na świeżym powietrzu

• Tegoroczna jesienna pogoda zachęcała nas do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Podczas zabawy dzieci brały udział w różnych aktywnościach.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe Święto – dzień będący hołdem dla misji i roli Nauczyciela w życiu  naszych dzieci. Z tej szczególnej okazji wszyscy nauczyciele otrzymali najserdeczniejsze życzenia, a uczniowie świetlicy przygotowali kartki z życzeniami także dla naszych Emerytowanych Nauczycieli i Emerytowanych Pracowników Administracji.

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

• 29 września po raz kolejny obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto zostało ustanowione z inicjatywy Polskiej Izby Książki w 2001 roku. Data 29 września odnosi się do urodzin Janiny Porazińskiej, autorki książek dla dzieci i młodzieży.

• Wycieczka klas 1a i 1b do Śmiechominka

• Klasy 1a i 1b po raz pierwszy wspólnie wybrały się na wycieczkę do Śmiechominka. W otoczeniu Kampinoskiej otuliny spędziliśmy aktywnie czas poznając się nawzajem. Towarzyszyli nam mieszkańcy Śmiechominka- wielbłądzica Matylda, alpaki, urocze kozy. Dopełnieniem fantastycznej podróży była cudowna pogoda i ...samodzielne pieczenie pizzy:)

• XI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

• 1 października 2021 roku nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej, której celem jest propagowanie zabawowej formy nauczania – uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

• Klasa 1a na tropie znaków drogowych

• Pierwszy tydzień szkoły pierwszoklasiści poświęcili na poznawanie siebie, szkoły i naukę bezpiecznego poruszania się. A już za chwilę ruszamy z programem Akademia Bezpiecznego Puchatka.