• Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

• Publikujemy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

• Abakanki

• „Abakanki” czyli przestrzenne kompozycje z tkanin inspirowane pracami Magdaleny Abakanowicz, wykonane przez uczniów klas szóstych.

• Filmowe sekrety klasy 2a i 2d

• Pobyt w domach nie przeszkodził dzieciom w udziale w projekcie Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej "Filmowe sekrety". W czwartek 14 maja klasy 2a i 2d obejrzały film pt. "Biuro detektywistyczne Lasssego i Mai. Tajemnica pierwsza".  Seans był niezwykle udany, a film wszystkim bardzo się spodobał.

• Konkurs-zabawa dotycząca uczenia się

• Zespół integracyjny zorganizował na platformie Microsoft Times konkurs - zabawę dotyczącą efektywnego uczenia się oraz wykorzystywania różnych technik wspomagających ten proces. Uczniowie zaangażowali się w ten pomysł i oto efekty ich pracy.

• Nie zastąpi Ciebie nikt - Moś, Osińska, Rubiś, Cugowski, Piekarczyk, Ziółko

• "Nie zastąpi Ciebie nikt" - muzyczny hołd - hymn z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły - Jana Pawła II, którą świętujemy w tym roku.
          • 100 urodziny Jana Pawła II - koncert Marcina Stycznia

• Zachęcamy do wzięcia udziału w niezwykłym koncercie na żywo.

• Rupaki - Konkurs plastyczny

• Droga Uczennico! Drogi Uczniu!
            Jak według Ciebie wygląda Rupak? Przeczytaj lub odsłuchaj wiersz Danuty Wawiłow pt. “O Rupakach”, a następnie pokaż jak go sobie wyobraziłaś/eś. Forma i technika pracy dowolna.
          • Potwierdzanie woli zapisu do klas I oraz oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej

• Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 12 do 20 maja br. (do godz. 16.00) potwierdzają wolę zapisu do przedszkola/szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane.
        • Konkurs wiedzy o Janie Pawle II

• 18 maja Jan Paweł II, patron naszej szkoły, skończy sto lat. Tego dnia zapraszamy do udziału w zabawie - konkursie wiedzy o Janie Pawle II.

• Kosmiczne prace klasy 0a

• Dzieci z klasy 0a uwielbiają patrzeć w niebo. Wspólnie wzbogacamy naszą wiedzę na temat Kosmosu, statków powietrznych, a nawet życia pozaziemskiego. Oto wybrane prace przygotowane przez dzieci.
        • Warsztaty przyrodnicze online

• W najmłodszych klasach odbyły się pierwsze warsztaty przyrodnicze online:) Dzięki uprzejmości Pana Romana Persony z Zagrody Per-Zoo mogliśmy uczestniczyć w wydarzeniu "Wiosenne przebudzenie".
        • Święto flagi w klasie 2d i 2f

• Dzieci z klasy 2d i 2f z okazji Święta Flagi przygotowały własne flagi i wyeksponowały je w swoich domach. Warto brać przykład z tych młodych patriotów. Dzieci wykazały się pomysłowością i przygotowały flagi na wiele sposobów. Brawo Dzieciaki :)

• Międzynarodowy Dzień Strażaka

• Z okazji Dnia Strażaka 4 maja dzieci uczęszczające na etykę pięknie zilustrowały swoją wdzięczność przedstawicielom tego zawodu:)

• Polskie Symbole Narodowe w wykonaniu klasy 0a

• Dzieci z klasy 0a znają Polskie Symbole Narodowe oraz wiedzą czym jest Konstytucja RP.  Oto wybrane prace dzieci związane ze świętami majowymi, a przygotowali je Krystian, Maks, Franek K. i Piotruś.
        • Biało-czerwone potrawy uczniów ze świetlicy 117

• Pomimo tego, że nie możemy prowadzić naszych zajęć kulinarnych dzieci uczęszczające do świetlicy 117 wzięły udział w konkursie kulinarnym – współzawodnictwie między klasami.