• Ekologiczne Potwory klasy 1e

• 22 kwietnia obchodziliśmy najpopularniejsze i najważniejsze na świecie święto ekologiczne – Dzień Ziemi! To wydarzenie, obok którego nie powinniśmy przechodzić obojętnie, wręcz przeciwnie. To doskonała okazja, aby porozmawiać z dziećmi o przyrodzie, o ekologii, segregacji odpadów, o tym, w jaki sposób możemy zadbać o naszą planetę.
          • Zawieszenie zajęć w szkołach

• Decyzją Pana Premiera RP Mateusza Morawieckiego zawieszenie zajęć w szkołach, a tym samym kontynuacji nauki zdalnej, zostają przedłużone do 24 maja. Egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony od 16 do 18 czerwca br.

• Wiersz o wirusie

• O co chodzi z tym koronawirusem i dlaczego trzeba myć ręce, wyjaśnia w swoim wierszu Małgorzata Strzałkowska.

• Aktywności klasy 2a

• Nie chodzimy do szkoły... nie spotykamy się osobiście z naszymi bliskimi, przyjaciółmi, znajomymi. Coraz bardziej nam to doskwiera. Ale dzięki spotkaniom online mamy namiastkę wspólnego spotkania.
        • Kolorowe pisanki klasy 3a

• Farbowane, drapane, z przyprawami czy decoupage  i wiele innych - uczniowie klasy 3 „a” jeszcze przed świętami postanowili pokolorować trochę szarą rzeczywistość.

• Kartka dla Medyka klasy 3a

• Uczniowie klasy 3a przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Medyka”, która polegała na narysowaniu, namalowaniu lub stworzeniu kartki/rysunku dla pracowników służby zdrowia.
        • Jeżyk Bartek zostaje w domu - bajka

• Bajka „Jeżyk Bartek zostaje w domu” napisana przez Martę Mytko. Bajka wyjaśnia uczniom klas młodszych, dlaczego w najbliższym czasie muszą zostać w domu i podpowiada sposoby spędzania wolnego czasu.

• Życzenia wielkanocne od klasy 2f

• Dzieci z klasy 2f przesyłają całej społeczności szkolnej SP 366 życzenia wielkanocne. "Życzymy zdrowia, uśmiechu spokoju i szybkiego powrotu do naszej szkoły".

• Wiosenne kolaże klasy 2a

• Chociaż nie widzimy się codziennie, większość czasu spędzamy w domu, wszystko się zmieniło... Wiosna przyszła i są święta jak co roku:))) I chyba zauważyliśmy ich nadejście bardziej intensywnie niż zwykle...

• Lekcje dualne klas 2-3

• Podczas nauczania zdalnego realizujemy również lekcje online oraz zadania lekcji dualnych w klasach drugich i trzecich. Z dumą prezentuję projekty klasy 2: „zdrowe śniadanie – healthy breakfast” oraz „wiosna – spring”, klas 3: „segregacja odpadów -segregation of rubbish and wastes”.

• Przesunięcie terminów Egzaminu Ósmoklasisty

• Decyzją Ministra Edukacji Pana Dariusza Piontkowskiego, Egzamin Ósmoklasisty zostaje przesunięty na późniejszy termin. Szczegółowe daty zostaną podane przez Ministerstwo co najmniej trzy tygodnie przed Egzaminem.

• Godziny pracy sekretariatu

• Informujemy, że w związku z ograniczeniami związanymi z zagrożeniem COVID-19, od dnia 06.04.2020 sekretariat szkoły będzie czynny w poniedziałki, środy i piątki w godz. 9.00-14.00. W pilnych sprawach proszę o kontakt na: sekretriat@strumyk21.edu.pl

• Poradnik dotyczący koronawirusa

• Czym jest koronawirus i czym grozi spotkanie z nim? Dlaczego nie ma szkoły? Jak rozmawiać z dzieckiem na tak trudne tematy? Podpowiedzi przynosi książeczka w PDF opracowana przez kolumbijską psycholog Manuelę Molinę Cruz.
        • #kartkadlamedyka od klasy 2d

• Niektórzy koncertują, inni klaszczą na balkonach, a dzieci z klasy 2d przygotowały laurki dla lekarzy, ratowników i pielęgniarek. To właśnie im DZIĘKUJEMY za ich nieocenioną pracę, ratowanie życia i zdrowia!!! Bądźcie zdrowi!!! Bijemy Wam brawo!
        • Książka dla dzieci o koronawirusie

• Na świecie aż roi się od wirusów. Stykamy się z nimi od wieków. Od wieków też mamy do czynienia z wywoływanymi przez wirusy epidemiami. Skąd więc wiemy, jak wyglądają…? Odpowiedź na to i inne pytania znajdziemy w nowej książeczce dla dzieci w formacie pdf. „Masz tę moc”.

• Dzień Autyzmu 2 kwietnia

• Szkoła Podstawowa nr 366 co roku obchodzi Światowy Dzień Autyzmu. Rok Szkolny 2019/2020 nie stanowi wyjątku, ponieważ wspieraliśmy i solidaryzowaliśmy się z Osobami ze spektrum autyzmu w trybie #zostanwdomu