• Odwołanie Zawodów Pływackich oraz Pikniku Integracyjnego

• Informujemy, że  w związku z pandemią koronawirusa organizowane co rocznie przez Szkołę Podstawową nr 366 im. Jana Pawła II oraz Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 366 Zawody Pływackie Dzieci Niepełnosprawnych Białołęka oraz Piknik Integracyjny w tym roku nie odbędą się.

• Po co czytamy książki?

• Po co czytamy książki? Czytając, poszerzamy swoje horyzonty i wiedzę. Doskonalimy zdolności językowe, rozwijamy słownictwo, czy pobudzamy wyobraźnię.
            Czytanie to najlepszy sposób na chandrę i przyjemna forma spędzania czasu wolnego!

• Przedłużenie rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych

uprzejmie informuję, że została podjęta decyzja o wydłużeniu rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w szkołach podstawowych.

Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br.

• Informacja Dyrektora - zdalne nauczanie

W oparciu o Rozporządzenie Ministra Edukacji z dn. 20 marca 2020, od dnia 25 marca 2020 (środa), zajęcia szkolne odbywają się zdalnie. Oznacza to, że nauczyciele będą realizowali podstawę w oparciu o kontakt przez Librus oraz platformę edukacyjną. Będą mogli również wystawiać oceny za przydzielone zadania. Szczegółowe informacje dla rodziców oraz uczniów na Librusie.

• Świetlicowe czytanie na dywanie

• W minionym tygodniu w świetlicy szkolnej gościliśmy panią Beatę, lektorkę języka angielskiego, ze szkoły językowej Early Stage.  W ramach projektu „Czytanie na dywanie” przeczytała dzieciom „Historię o śwince skarbonce”.

• Warsztaty fotograficzne Va

• 27 lutego klasa Va udała się na warsztaty fotograficzne do Pałacu Kultury i Nauki . Uczniowie zostali zapoznani z historią fotografii oraz z pracą fotografa artysty.
        • Najpiękniejsza maska karnawałowa - konkurs

• Pod koniec lutego w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas 0-3 pt.: „Najpiękniejsza maska karnawałowa”. Napłynęło do nas wiele pięknych prac, z których bardzo ciężko było wybrać laureatów konkursu, ale się udało!

• Dzień Kobiet

• Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.

• REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE A.D. 2020

Rekolekcje wielkopostne
            w Szkole Podstawowej nr 366 odbędą się w dniach:
            9-11 marca 2020 r. (poniedziałek – środa) w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu, ul. Strumykowa 25 według następującego  harmonogramu: 9.45-10.30 (3 godz. lekcyjna) – klasy 4-811.40-12.25 ( 5 godz. lekcyjna) – klasy 1-3

• Kolorowe bransoletki

• Dnia 28 lutego w świetlicy szkolnej dzieci miały okazję rozwijać zdolności manualne poprzez wykonanie kolorowych bransoletek metodą warkoczykową. Tempo i czas pracy były błyskawiczne, a efekty przyniosły pożądaną satysfakcję.