• Turniej szachowy Gramy dla Szymona

• Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na charytatywny turniej szachowy "Gramy dla Szymona", który odbedzie się 1 marca 2020 r. (niedziela) o godz. 10:00 w w Szkole Podstawowej w Skrzeszewie.
        • Światowy Dzień Powolności

• 25 Luty to Światowy Dzień Powolności, więc zamiast stresować się sprawdzianem, który dzisiaj masz, albo biegać po szkole szukając swojej sali na zastępstwo, skuś się na wooolne
            chodzenie po szkole i szukanie memów!

• Walne Zebranie Rady Rodziców

• Zarząd Rady Rodziców ma zaszczyt zaprosić Przewodniczących Rad Oddziałowych na Walne Zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się w dniu 26 lutego 2020 roku o godzinie 18.30.

• Walentynkowo w świetlicy 118

• Dzieci ze świetlicy rozmawiały o uczuciach i towarzyszących Im emocjach. Dzieliły się spostrzeżeniami na temat tego święta, opowiadały o osobach, które lubią i kochają. Wspólnie wykonały walentynkowe serca, w których każdy mógł sobie zrobić zdjęcia z wybraną przez siebie osobą.  Zajęciom towarzyszyło dużo radości.

• Spotkanie informacyjne dotyczące nowotworzonych klas 0 i 1 w r. szk. 2020/2021

• Szanowni Rodzice,
            Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II na ul. Strumykowej 21 w Warszawie od 3 marca 2020 r. prowadzi rekrutację elektroniczną do klas pierwszych oraz oddziałów przedszkolnych na r. szk. 2020/2021.

• Świetlica folklorystycznie

• Taniec jest formą, która przynosi dzieciom radość. W tańcu dziecko spontanicznie reaguje na elementy muzyki ruchem w postaci różnych kroków, zwrotów, przytupów i figur.  Ruch z muzyką stanowi  ważny czynnik dla rozwoju estetycznego, fizycznego i umysłowego oraz relaksu dla dzieci.
        • Bajkoterapia w świetlicy szkolnej

• Bajki mogą pomóc dziecku w wielu trudnych dla niego sytuacjach emocjonalnych takich jak irracjonalne lęki lub pierwsze dni w szkole czy przedszkolu. Bajkoterapia to także doskonała metoda relaksacyjna.

• Bezpieczne ferie - apel

• W ostatnim tygodniu przed feriami, dnia 5 lutego 2020 r. (środa) odbył się dla wszystkich uczniów klas I – III oraz dla dzieci z oddziałów przedszkolnych apel pt. ”Bezpieczne Ferie”. Apel miał charakter przedstawienia teatralnego, w którym wzięli udział uczniowie z klasy 2e i 2g, pod opieką wychowawców Pani Iwony Luma i Magdaleny Panek.
        • Informacja dotycząca wydawania obiadów szkolnych

w II okresie roku szkolnego 2019/2020 obiady dla uczniów będą wydawane podczas przerw w stołówce szkolnej wg harmonogramu: