• 41 Maraton Warszawski

• 29 października 2019 r. w Warszawie rozegrany został 41 Maraton Warszawski. W rywalizacji sztafet naszą szkołę reprezentowali p. Joanna Hass-Kalita - pedagog szkolny, p. Adam Biernacki - nauczyciel wychowania fizycznego oraz Michał Biernacki - absolwent naszej szkoły.
        • Dzień języków obcych

• 26 października uczniowie naszej szkoły uhonorowali Europejski Dzień Języków Obcych wykonując prace plastyczne i plakaty zachęcające do nauki języków obcych. Zaangażowali się wszyscy, zarówno najmłodsi, jak i najstarsi.

• Wycieczka na Farmę Iluzji

• We wrześniu klasy 1a, 2a, 2b, 2d i 3b poczuły jeszcze wakacyjny klimat na Framie Iluzji. Klasy wybrały się na jedniodniowy wyjazd integracyjny. Pogoda i humory wszystkim dopisyły.

• Zielona szkoła szóstych klas

• Klasy 6c i 6d były na wyjeździe integracyjno-sportowo-edukacyjnym w Lidzbarku Welskim. Spędziliśmy wspaniale 3 dni nad jeziorem, w ośrodku Halo Mazury.

• Dzień „Jesiennego stworka”

• W dniu 25 września dzieci ze świetlicy 118 obchodziły „Dzień Jesiennego Stworka”.  Uczniowie tworzyli przeróżne stworki wykorzystując „dary jesieni”. Piękne prace zdobią parapety naszej świetlicy.

• Zespół Aspergera - warsztaty dla rodziców, dzieci i młodzieży

Stowarzyszenie "Mamy Czas", działające od wielu lat na rzecz bielańskich rodzin, poszerza swoją ofertę o projekt
            dedykowany rodzicom dzieci, dzieciom i młodzieży z Zespołem Aspergera.

• Zajęcia kulinarne - soki owocowo warzywne

• Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki... a skąd je wzięliśmy - z wyciskanych owoców i warzyw. Każdy uczestnik przygotował się do tego zadania idealnie: fartuch, kubek i słomka oraz wyciskarka do soków. Efektem tych działań były soki owocowo-warzywne.

• Wsparcie dla Rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym

• Szanowni Państwo!

zapraszamy do udziału w grupie psychoedukacyjno-wsparciowej dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym.

• Warsztaty językowe na Malcie

• Grupa uczniów z Naszej Szkoły spędza jeden z wrześniowych tygodni na pięknej, słonecznej Malcie. W programie wyjazdu są lekcje języka angielskiego, a także zwiedzanie wyspy. Jest też czas na plażowanie, jako że na Malcie jest wciaż 30 stopni... :)

• Tydzień Świadomości ADHD

• Drodzy Nauczyciele, Rodzice  i Uczniowie,
            W tym tygodniu w naszej szkole odbywa się Tydzień Świadomości ADHD pod hasłem: Zrozum ucznia z ADHD. Zapraszamy do aktywnego włączenia się w akcję.
        • Spotkanie z Policjantką

• W ramach edukacji „ Bezpieczna droga do szkoły” nasza świetlica gościła policjantkę mł. asp. Panią  Dominikę, która spotkała się z uczniami klasy I-III. Nasz gość  rozmawiał z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po ulicach miasta, a w szczególności omówiła zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły oraz pokazała niektóre znaki drogowe.

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• Kolejny raz w naszej świetlicy obchodziliśmy „Międzynarodowy Dzień Kropki”.  To wyjątkowe święto dla wszystkich zarówno dzieci jak i nauczycieli. Poznaliśmy niezwykłą historię małej dziewczynki Vashti głównej bohaterki książki „Kropka” Peter H. Reynolds.

• Wyjatkowy gość w 3 b

• 20 września 2019 r. klasa 3b miała zaszczyt gościć u siebie weterana drugiej wojny światowej, uczestnika kampanii wrześniowej i lądowania w Normandii, kawalera Orderu Odrodzenia Polski i francuskiej Legii Honorowej oraz wielu innych wysokich odznaczeń majora Mariana Słowińskiego.

• Zebrania z Rodzicami

serdecznie zapraszam 11 września 2019 r. /środa/ na zebrania z Rodzicami, które odbędą się wg harmonogramu:

• Drodzy Uczniowie, Szanowni  Rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi

• Wakacje już za nami. Czas rozpocząć kolejny etap - przygodę z nauką.
            Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów i entuzjazmu w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności.
        • STYPENDIUM SZKOLNE ORAZ ZASIŁEK SZKOLNY  W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
          • STYPENDIUM SZKOLNE ORAZ ZASIŁEK SZKOLNY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

• STYPENDIUM SZKOLNE

Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2019/2020 należy złożyć w szkole w nieprzekraczalnym terminie do 16.09.2019 rw pokoju 113