• Rusza kampania Rowerowy maj 2019

• Rowerowy Maj to ogólnopolska kampania skierowana do uczniów i nauczycieli szkół oraz przedszkoli. Promuje zdrowy tryb życia, zrównoważoną mobilność i popularyzuje rower jako środek transportu.

• Konkurs fotograficzny „Pływanie to jest to co kocham robić ;-) - Pokażę to

• Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie reporterskie wykonane podczas tegorocznych "Zawodów Pływackich Dzieci Niepełnosprawnych - Białołęka 2019" oraz "Pikniku  Integracyjnego" towarzyszącego zawodom  pływackim.

• Zawieszenie strajku

• Szanowni Państwo Rodzice,

Związek Nauczycielstwa Polskiego ogłosił zawieszenie strajku nauczycieli.

Niniejszym informuję, że 29 i 30 kwietnia (poniedziałek, wtorek) zajęcia szkolne odbywają się według znanego uczniom planu.

Jednocześnie przypominam, że 2 maja (czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Szanowni Państwo,
            Dziękuję bardzo za zrozumienie i wyrozumiałość oraz życzliwość dla nauczycieli i pracowników szkoły w czasie trwania strajku.

• Spotkanie z Rodzicami kandydatów do klasy VII dwujęzycznej

w dniu 25 kwietnia 2019 r. o godz. 19:00 w sali nr 39 odbędzie się planowane spotkanie Rodziców uczniów, którzy chcą uczyć się w klasie siódmej dwujęzycznej. Spotkanie dotyczyć będzie rekrutacji do tych klas na r. szk. 2019/2020

Serdecznie zapraszam.

• Akcja strajkowa

• Szanowni Rodzice,

W związku ze strajkiem pracowników szkoły i faktem, że nie mam możliwości  zapewnienia opieki uczniom informuję , że w dniach od 18-26 kwietnia 2019 r. zawieszam zajęcia dla uczniów w Szkole Podstawowej nr 366, ul. Strumykowa 21 w Warszawie.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. poz. 69, z późn. zm.).

Szkoły Podstawowej nr 366

• Kuratoryjny konkurs „Jan Paweł II – papież wolności”

• Z ogromną przyjemnością informujemy, że: Kinga Kornacka, Kamila Modzelewska oraz Małgorzata Godek zostały Laureatkami konkursu kuratoryjnego „Jan Paweł II - papież wolności”, natomiast Agata Ruta została Finalistką konkursu kuratoryjnego „Jan Paweł II - papież wolności” Serdecznie gratulujemy!!!

• Egzamin ósmoklasisty

• Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice uczniów klas ósmych SP,

Potwierdzam, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 366.

Zapraszam wszystkich ósmoklasistów - 15 kwietnia (poniedziałek) o godz. 8.00- 8.15 do szkoły.

W związku z ograniczonymi możliwościami w kompletowaniu komisji, uczniowie będą pisali egzamin w nowych salach. Informacje o przydziale uczniów do sal zostaną wywieszone w poniedziałek rano.

Przypominam, że uczniowie zabierają ze sobą identyfikator lub legitymację, linijkę na częśćmatematyczną we wtorek oraz długopis z czarnym wkładem. Pozostawiają w domu urządzenia elektroniczne. Egzamin piszemy też w odświętnym stroju.

Powodzenia

• Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

• 2 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Ubierając się na niebiesko pokazaliśmy, że wspieramy osoby ze spektrum autyzmu i cieszymy się, że są wśród nas.
        • Prima Aprilis w 1b

• 1 kwietnia uczniowie klasy 1b zamienili się z nauczycielami i prowadzili zajęcia:) Dużo śmiechu i zabawnych sytuacji. Czy było trudno? Zdania są podzielone, ale pewne jest jedno” Nie słuchali mnie, to mi się nie podobało” - tak mówili uczniowie w roli nauczyciela;)

• Koniec z nudą. Propozycje książek z zabawami dla dzieci i dorosłych

• Zdrową alternatywą dla komórek, tabletów i komputerów są gry i zabawy zespołowe. Wypróbowanie zabaw, w które bawili się nasi rodzice, dziadkowie i babcie może być niezwykle ciekawe.

• Eliminacje dzielnicowe konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

• 28 kwietnia w BOK-u przy ulicy Głębockiej 66 odbyły się eliminacje dzielnicowe konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka". Naszą szkołę w kategorii klas 1-3 reprezentowały dwie utalentowane uczennice: Martyna Kurowska z klasy 1c i Nina Nagrodzka z klasy 2b.
        • Kacper Piorun trzecim szachistą Europy!

• Kacper Piorun, zawodnik KSz Stilon Gorzów, sięgnął po brąz mistrzostw Europy w Skopje w szachach.