• Rekrutacja do klas VII dwujęzycznych na r. szk. 2019/2020

• Szanowni Rodzice,
            W Szkole Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie od 1 września 2019 r. zostaną  utworzone klasy
            siódme dwujęzyczne. Obowiązuje rekrutacja elektroniczna za pośrednictwem strony internetowej Biura Edukacji.

• Rekrutacja do klasy VI na r. szk. 2019/2020

• Szanowni Rodzice,
            Serdecznie zapraszamy do nowotworzonej klasy VI, w której będziemy przygotowywać uczniów do pracy w przyszłej klasie VII dwujęzycznej.

• Rekrutacja do klas IV na r. szk. 2019/2020

• Szanowni Rodzice,
            Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II na ul. Strumykowej 21 w Warszawie prowadzi rekrutację do klas czwartych na r. szk. 2019/2020. Planujemy utworzenie 3 klas czwartych.

• Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych/ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

publikujemy "Harmonogram działań gimnazjalisty" oraz „Harmonogram działań ucznia szkoły podstawowej” w ramach elektronicznej rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.

• 21 marca - Światowy Dzień Zespołu Downa

• 21 marca jest nie tylko pierwszym dniem wiosny, to również Światowy Dzień Zespołu Downa - święto ustanowione z inicjatywy Europe­jskiego Sto­warzyszenia Zespołu Dow­na.
        • Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszam 28 marca 2019 r. /czwartek/ na zebrania z Rodzicami, które odbędą się wg harmonogramu:

- godz. 18.00    - klasy 1a, 1b, 1f, 1h Szkoły Podstawowej,
            - godz. 18.00    - klasy 2 Szkoły Podstawowej,

- godz. 19.15    - klasy 1c, 1d, 1e, 1g, 1j Szkoły Podstawowej.

Klasy 1 i 2 SP, które mają w tym dniu 9 lekcję są z niej zwolnione.

- godz. 18.00    - klasy 4 Szkoły Podstawowej,
            - godz. 18.00    - klasy 5 Szkoły Podstawowej,
            - godz. 18.00    - klasy 6 Szkoły Podstawowej,
            - godz. 18.00    - klasy 7 Szkoły Podstawowej,

- godz. 19.15    - klasy 3 Gimnazjum,
            - godz. 19.15    - klasy 8 Szkoły Podstawowej.

Wszyscy nauczyciele pełnią dyżur (konsultacje) dla rodziców w godzinach 18.30-20.30

W związku z Radą Pedagogiczną lekcje w tym dniu będą skrócone i odbywać się będą wg dzwonków:

1.    8.00-  8.30
            2.    8.35- 9.05
            3.    9.15-  9.45
            4.    9.55- 10.25
            5.    10.35- 11.05
            6.    11.20- 11.50
            7.    12.05- 12.35
            8.    12.50- 13.20
            9.    13.30- 14.00
            10.   14.05- 14.35
            11.   14.40- 15.10

Małgorzata Wiśniewska
            Szkoły Podstawowej nr 366

• Tydzień Kina Hiszpańskiego

• Tydzień Kina Hiszpańskiego to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone wyłącznie kinematografii słonecznej Hiszpanii, święto kina dla widzów zakochanych w słońcu, podróżach i południowym stylu życia.
        • Warsztaty „Świat Głuchoniewidomych”

• 26 marca 2019 roku klasa 2 a brała udział w warsztatach: „Świat Głuchoniewidomych” z Panią Hanną Polkowską z Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym w Warszawie.

• SzachMaks - Internetowy konkurs Szachowy

• Zachęcamy uczniów szkół podstawowych od klasy 1 i gimnazjalistów do wzięcia udziału w konkursie szachowym, który odbędzie się 11.04.2019 r.
        • V Dzielnicowy Turniej Szachowy - wyniki

• W dniu 23 marca 2019 r. nasi uczniowie uczestniczyli w V Dzielnicowym Turnieju Szachowym dla Szkół Podstawowych „SKOK PO KATEGORIĘ”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 314  im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Białołęki m. st. Warszawy.

•  Warsztaty chemiczne
          • Warsztaty chemiczne

• 22 marca uczniowie klas 7a, 7c, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e i 3s uczestniczyli w warsztatach chemicznych, które prowadzili chemicy z Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia.

• "Koło historyczne" w Operze Narodowej

• Dnia 14 marca 2019 r. koło historyczne "Sekrety historii" udało się na wieczorne przedstawienie "Carmen" do Opery Narodowej w Warszawie.
        • Wycieczka do Lasu Bielańskiego

• 22 marca uczniowie klasy 2a wybrali się do lasu bielańskiego. Na miejscu spotkaliśmy pana leśnika, który zabrał nas na długi spacer ścieżką edukacyjną. Tematem naszych zajęć były wiosenne pohukiwania sowy.

• 2a w Teatrze Palladium

• 12 marca 2019 klasa 2 a była na wycieczce w Teatrze Palladium. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w interaktywnym spektaklu z ogromnymi bańkami mydlanymi w roli głównej pod tytułem "Dziwactwa Mistrza Bulbulasa".
        • Dzień języka francuskiego

• W środę 20 marca w Naszej Szkole wspólnie świętowaliśmy dzień języka francuskiego, "LA JOURNÉE INTERNATIONALE DE LA FRANCOPHONIE". Z tej okazji uczniowie klasy VIIIe i VIIId, a także klasy IIIc, f, j i k Gimnazjum przygotowali prezentacje na temat Francji i krajów francuskojęzycznych.
        • Detektywistyczna zagadka w Kinie Muranów

• Klasa 1d uczestniczyła w zajęciach z edukacji filmowej w Kinie Muranów. Dzieci były zachwycone filmem pt. " Biuro detektywistyczne Lassego i Mail. Stella Nostra". Z zaciekawieniem oglądały przygody bohaterów oraz brały udział w rozmowie na temat Szwecji.

• Dogoterapia w klasie 1h

• 20 marca uczniów klasy 1h ponownie odwiedził pies Pani Agatki - Benji (rasy Coton de Tulear). Pies dał dzieciom to, czego potrzebowały najbardziej - dotyku i czułości.

• Konkurs Przyrodniczy Świetlik

• 12 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole Ogolnoposki Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik. W konkursie wystartowało dzieci z klas pierwszych i drugich.

• Dla Rodziców - o savior-viv'rze dla dzieci – najlepsze książki

• Maniery świadczą o człowieku, także tym małym. Jak jednak nauczyć dziecko zasad etykiety? Wbrew pozorom, wcale nie jest to tak trudne, jak by się mogło wydawać.