• Turniej szachowy w Warszawie

• 1 grudnia 2018 r. ochotnicy Szkoły Podstawowej nr 366 wyruszają na Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w szachach szybkich.

• Dzień Pluszowego Misia

• 26 listopada w naszej szkole obchodzony był Dzień Pluszowego Misia. Najbardziej lubiane pluszaki opanowały nasze klasy, a uczennice z Samorządu Uczniowskiego  właścicielom pluszaków rozdawały słodkości.

• Konkurs recytatorski

• 26 listopada odbył się dzielnicowy etap Konkursu Recytatorskiego Doroty Gellner. Laureaci etapu szkolnego udali się wraz z opiekunami do Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Inspiracja”.

• 20 listopada 2018 r.  - Dzień Praw Dziecka
          • 20 listopada 2018 r. - Dzień Praw Dziecka

• Dzień Praw Dziecka obchodzony był w naszej szkole wyjątkowo. Najstarsi edukowali najmłodszych.  Uczennice z Samorządu Uczniowskiego przeprowadziły w klasach 1-2 zajęcia, podczas których rozmawiały z dziećmi o ich prawach.
        • Próbne egzaminy gimnazjalne

• Szanowni Panstwo,
            W dniach 28, 29, 30 listopada 2018 r. (środa, czwartek, piątek) w szkole odbywać się będą PRÓBNE EGZAMINY DLA KLAS 3 GIMNAZJUM. W związku z tym nastąpi zmiana planu lekcji dla poszczególnych klas. 28 i 29 listopada (środa i czwartek ) po egzaminie klasy 3 gimnazjum wracają do domu.
            30 listopada (piątek) klasy 3 gimnazjum zostają w szkole i mają lekcje według dostosowanego planu.

W dniach 28, 29, 30 listopada 2018 r. (środa, czwartek, piątek) klasy 4, 5, 6, 7 i 8 w tych dniach rozpoczynają lekcje od 4 godziny lekcyjnej (tj. od godz. 10.40).
            Plan będzie dostosowany do w/w warunków i podany uczniom, jak również zamieszczony w Librusie.

KLASY 1, 2 i  ŚWIETLICA  PRACUJĄ BEZ ZMIAN.

Małgorzata Wiśniewska
            Szkoły Podstawowej nr 366

• Konkurs matematyczny

• 21 listopada uczniowie klas drugich tłumnie wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie matematycznym "Alfik". Bardzo się cieszymy, że tak wiele dzieci chciało sprawdzić swoje umiejętności logicznego i twórczego myślenia.

• Zajęcia muzyczne dla klas I

• W listopadzie część klas pierwszych uczestniczyła w zajęciach muzycznych. Mogliśmy usłyszeć przepiękne aranżacje wykonane przez profesjonalistów.

• Przedstawienie dla dzieci

• 5 listopada uczniowie klas pierwszych uczestniczyli  w przedstawieniu „Elemelek”. Na chwilę przenieśliśmy się w niesamowity świat bajek.

• Wywołaj Duch-a - zajęcia dla dzieci

• "Wywołaj Duch-a" to cykl zajęć, w których udział biorą dzieci z klas pierwszych i drugich. Jak wyglądało życie ludzi przed wiekami? Co jedli królowie tysiąc lat temu? Jak ubierali się, jak leczyli? Warsztaty często zadziwiające, zaskakujące ale na pewno bardzo intetesujące:)
        • Dzień Pluszowego Misia

• Z okazji Dnia Pluszego Misia dnia 26 listopada zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy i przyniesienia do szkoły swojego pluszaka!

• w związku z Radą Szkoleniową w dniu 23 listopada (piątek) lekcje w tym dniu będą skrócone i odbywać się będą wg dzwonków:

1. 800-  830
            2. 835- 905
            3. 915-  945
            4. 955- 1025
            5. 1035- 1105
            6. 1120- 1150
            7. 1205- 1235
            8. 1250- 1320
            9. 1330- 1400
            10.1405- 1435
            11.1440- 1510

Klasy 1-2 SP i świetlica nie mają skróconych lekcji, natomiast klasy 1c, 1e, 1h, 2b, 2c są zwolnione z 8 i 9 lekcji.

Małgorzata Wiśniewska
            Szkoły Podstawowej nr 366

• Symultana na zajęciach szachowych

• 14 listopada, młodzi szachiści, uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do symultany. Na zajęciach szachowych w klasie 1 B oraz na kółku szachowym dzieci grały przeciwko jednemu zawodnikowi.

• Wycieczka klasy 2b do Silverado

• 15 XI klasa 2b odwiedziła fabrykę bombek Silverado. Dzieci miały okazję zwiedzić wzorcownię, w której zobaczyły 15 000 unikalnych bombek w niezwykłych kształtach i wzorach.

• Już jutro poznamy setkę finalistów Mistrzostw Polski Juniorów 2019

• Zawodnicy grający na pierwszych szachownicach w starszych grupach będą mieli wyjątkową możliwość prowadzenia zapisu na blankietach z najważniejszej imprezy na Świecie -Batumi Chess Olympiad 2018!

• Nie taki prąd straszny! – zajęcia o elektromobilności dla najmłodszych

• 14 listopada w naszej szkole odbyły się zajęcia nt. elektomobilności prowadzone przez p. Annę Jochym (mamę uczennicy z kl.1d). W zajęciach uczestniczyły klas 1b, 1c i 1d.
        • Obchody Święta Niepodległości klasy IV-VIII i III Gimnazjum

• Dnia 8 listopada odbył się uroczysty apel z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
        • Klasa 1h uczciła Odzyskanie Niepodległości przez Polskę

• Z okazji wyjątkowej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę, klasa 1h przygotowała występ artystyczny dla rodziców. Uczniowie za pomocą wiersza, tańca i piosenki pokazali jak rozumieją naszą historię.

• Pola Nadziei

• Wolontariat naszej szkoły, jak co roku, zorganizował kwestę wspierającą działalność Hospicjum Domowego na ul. Tykocińskiej 21.
        • Konkurs kasztanowe ludki

• 30.09.18 r. w świetlicy szkolnej został ogłoszony konkurs „Kasztanowe Ludki”, którego celem było wykonanie pracy plastyczno - technicznej z kasztanów, żołędzi, kolorowych jesiennych liści i wszystkiego tego, co kojarzy się z jesienią.