• Klasa 2e zwiedza Londyn

• Po raz kolejny klasy dwujęzyczne odwiedzają Londyn. Tym razem klasa 2e przełamuje bariery językowe oraz sprawdza swoje umiejętności praktyczne.

• Malta - maj 2018

• W drugim tygodniu maja grupa 6 dziewcząt z klas drugich i trzecich gimnazjum reprezentowała szkołę podczas ostatniego spotkania projektu ERASMUS+ "Zdrowa ziemia, zdrowa żywność, zdrowi ludzie", które miało miejsce na Malcie.

• SUKCES NASZYCH UCZENNIC W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE Z JĘZYKA POLSKIEGO

• Uczniowie klas 2e, 2g i 7e wzięli udział w ogólnopolskiej olimpiadzie z języka polskiego.  Zadaniem uczestników było czytanie ze zrozumieniem tekstu literackiego i popularnonaukowego.
        • Warsztaty z Kanadyjczykiem

• W piatek 11 maja w naszej szkole odbyły się warsztaty improwizacji prowadzone w języku angielskim przez Kanadyjczyka, Bulenta Akmana, z Fundacji Nauka Bez Granic.

• Informacja dotycząca karty miejskiej dla uczniów przyszłych klas I

• W związku z wprowadzoną przez władze m. st. Warszawy od dnia 1 września 2017 r. możliwością wyrobienia karty do bezpłatnych przejazdów dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjum, informujemy, że istnieje możliwość  złożenia w sekretariacie szkoły wniosku o wydanie takiej karty.

• Projekt edukacyjny

• Na stulecie naszej niepodległej ojczyzny uczniowie klas VII Szkoły Podstawowej oraz II i III Gimnazjum przygotowali niezwykły projekt - "Na szarym murze domu - czyli historia znakiem pisana"
        • Turniej szachowy

• W  Szkole Podstawowej nr 366 w dniu 1.06.2018 r., z okazji Dnia Dziecka odbędzie się „Wewnątrzszkolny Turniej Szachowy".  Zawody mają charakter otwarty dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

• Wyjazd klas IV do Uniejowa

• W dniu 18.05 odbyła się wspólna wycieczka klas czwartych. Cały dzień spędziliśmy w Uniejowie. Byliśmy na Termach - szaleństwo na basenach i zjeżdzalniach.
        • Zebrania z Rodzicami

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

22 maja 2018 r. (wtorek) zapraszamy na zebrania wychowawców z rodzicami (wystawienie ocen ołówkiem). Zebrania odbędą się wg harmonogramu:

godz. 18.00          - klasy III Gimnazjum,

godz. 18.00          - klasy 1 Szkoły Podstawowej,

godz. 18.00          - klasy 3 Szkoły Podstawowej,

godz. 18.00          - klasy 4 Szkoły Podstawowej,

godz. 18.00          - klasy 7 Szkoły Podstawowej.

godz. 19.30          - klasy II Gimnazjum,

Klasy I i III Szkoły Podstawowej oraz świetlica pracują bez zmian.

W tym dniu odbędzie się rada pedagogiczna, w związku z tym wszystkie lekcje (dla klas: 2 i 3 Gimnazjum oraz IV i VII Szkoły Podstawowej) będą skrócone wg następującego harmonogramu:

1.        8.00 -  8.30

2.        8.35 -  9.05

3.        9.15 – 9.45

4.      9.55 – 10.25

5.      10.35 – 11.05

6.      11.20 – 11.50

7.      12.05 – 12.35

8.      12.50 - 13.20

9.      13.30 – 14.00

10.    14.05 – 14.35

11.    14.40 – 15.10

Małgorzata Wiśniewska

Szkoły Podstawowej nr 366

• Dzieciaki sadzeniaki!

• W dniu 8.05.2018r. klasa 4c miała okazję brać udział w wycieczce edukacyjnej - Sadzeniaki w Leroy Merlin. Dzieciaki malowały i ozdabiały doniczki, uczyły się jak zasadzić roślinę, a na koniec otrzymały w prezencie - roślinki, dyplomy oraz inne drobne upominki :)

• Klasy dwujęzyczne w Anglii

• Drugie klasy dwujęzyczne, już tradycyjnie, wyruszają w maju na podbój Anglii.  Tym razem, oprócz znanych londyńskich atrakcji takich jak London Eye, National Gallery czy Greenwich, odwiedzamy również  nadmorskie Brighton (Pawilon Królewski, fish&chips na słonecznej! plaży) oraz Cambridge (niektórzy już wybierają studia).

• Drogi mieszkańcu ślicznej Białołęki!

• Mały i duży, młody i bardzo młody. W sobotę 26 maja zaskocz siebie i innych. Wyskocz z łóżka, rozbij skarbonkę lub opróżnij skarpetkę, wrzuć kilka monet do kieszeni, nastaw kompas na Strumykową 21 i przyjdź na PIKNIK INTEGRACYJNY!

• Warszawska Papugarnia Carmen

• 8 maja klasa 3p razem z p. Eweliną Błaszkiewicz i Anetą Sowjak udała się do Warszawskiej Papugarni Carmen. Uczniowie mieli możliwość obcowania z ponad setką kolorowych ptaków z całego świata. Była to niezapomniana, żywa lekcja biologii.

• Gimnazjaliści na pokazie specjalnym filmu

• W związku z uznaniem roku 2018 Rokiem Ireny Sendlerowej, 10.05 grupa naszych gimnazjalistów wzięła udział w pokazie specjalnym produkcji "W imię ich matek. Historia Ireny Sendlerowej".
        • Test kompetencji trzecioklasisty

• 10 maja 2018 roku wszystkie klasy trzecie SP pisały pierwszy w swoim życiu test kompetencji. Po drugim śniadaniu rozpoczęła się pierwsza część . Uczniowie mieli 60 minut na sprawdzenie swoich umiejętności polonistyczno-społecznych.
        • Wycieczka do ogrodu zoologicznego

• W poniedziałek 7 maja uczniowie klas 4b i 4d wybrali się na wycieczkę do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego. Dzieci miały okazję zobaczyć gatunki zwierząt z różnych stron świata i dowiedzieć się o nich ciekawych informacji.

• Czary, mary z wodą świetlicy

• Czy „kultowe” doświadczenie z odwróconą szklanką rzeczywiście wymaga, by szklanka była całkowicie wypełniona wodą, jak czasem można wyczytać w podręcznikach?

• Warszawski Festiwal Piosenki Francuskojęzycznej FrankoFonia 2018

• W piątek 11 maja odbyły się przesłuchania do VI Warszawskiego Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej FrankoFonia 2018. Eliminacje miały miejsce w Szkole Podstawowej nr 364 im. K. Markiewicz w Warszawie.
        • Zajecia terenowe 3n i 3j

• We wtorek, 8 maja 2018 roku, p. Elwira Bocian i p. Katarzyna Orzechowska razem
            z podopiecznymi z klasy 3n GIM i 3j GIM udały się na Pola Mokotowskie w celu przeprowadzenia lekcji terenowej.
        • Zielona szkoła klas 3

• W dniach 23-25 kwietnia 2018 roku klasa 3a, 3n, 3o i 3t wyjechały na zieloną szkołę. Czas spędzony na Roztoczu okazał się próbą samodzielności, wytrwałości, a także samodyscypliny.