• Śladem warszawskich neonów

• 16 lutego 2018 r. klasa 2L miała przyjemność zwiedzić Muzeum Neonów w Warszawie, oraz uczestniczyć w ciekawej lekcji zatytułowanej „Śladem warszawskich neonów”.

• IV Dzielnicowy Turniej Szachowy dla szkół podstawowych

• Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisu na turniej szachowy, który zostanie rozegrany w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej  nr 314, ul. Porajów 3 w Warszawie w dniu 24 marca 2018 r.

• Gry matematyczne  w świetlicy
          • Gry matematyczne w świetlicy

• W świetlicy szkolnej dzieci chętnie uczestniczą w grach i zabawach dydaktycznych. Od dawna wiadomo, że dzieci najlepiej przyswajają nowe treści i utrwalają nabyte już umiejętności poprzez zabawę. W związku z tym w świetlicy staramy się organizować dużo  takich zajęć.

• Szachoweekend w Arenie Legionowo

• Wszystkim grającym w szachy w najbliższy weekend w Arenie Legionowo polecamy ciekawy cykl rozgrywek szachowych.
        • Szkolny etap Dzielnicowego Konkursu „Ciche czytanie”

• 21 lutego 2018 roku odbył się szkolny etap Dzielnicowego Konkursu „Ciche czytanie”. Wzięło w nim udział 15 osób z klas III, które okazały się laureatami w swojej klasie.
        • Warsztaty Bliżej sztuki

• 15 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 366 w Warszawie wzięli udział w warsztatach realizowanych na terenie ZACHĘTY w ramach programu "Wars i Sawa bliżej społeczności, nauki i sztuki - Warszawa 2018".
        • Spotkanie informacyjne

serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjne poświęcone naborowi uczniów do naszej szkoły w roku szkolnym 2018/19.

Spotkania odbędą się wg harmonogramu:

22 lutego (czwartek) 2018 r.  godz. 18:00 - klasy  IV -VII /hol I piętra/
            27 marca (wtorek) 2018 r. godz. 18:00 - klasy VI, VII  /hol I piętra/

Serdecznie zapraszam
            Małgorzata Wiśniewska
            Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366

• Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii

• 15 lutego 2018r. odbyły się kolejne zajęcia z Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii. Dzieci poznały staropolski kalendarz rolniczy i ciekawostki z wiejskiego życia.
        • Relacja z udziału w XII Konkursie Chemii Doświadczalnej

• Członkowie Klubu Olimpijczyka wzięli udział w konkursie chemii doświadczalnej organizowanym przez Technikum Nr 27 ,,Chemik”

• Międzynarodowy Dzień Kota w świetlicy szkolnej

• Koty są jednymi z najbardziej popularnych zwierząt domowych. Naszym ulubieńcom poświęcony został Międzynarodowy Dzień Kota, święto obchodzone na całym świecie 17 lutego.

• REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE A.D. 2018

• Rekolekcje wielkopostne w Szkole Podstawowej nr 366 odbędą się w dniach: 19-21 lutego 2018 r. (poniedziałek – środa) w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu, ul. Strumykowa 25 według następującego  harmonogramu:

9.00-10.30: klasy II i III Gimnazjum + klasy VII SP ( 2- 3 lekcja)

10.45-11.30: klasy I , III i IV SP ( 4 lekcja)

11.45-13.15: klasy II i III Gimnazjum + klasy VII SP (5-6  lekcja).

Uczniowie, którzy nie uczęszczają na religię podczas rekolekcji będą mieli zajęcia świetlicowe (młodsze dzieci), zajęcia z etyki (dla osób uczęszczających) lub zajęcia opiekuńcze w szkole.

Poza godzinami rekolekcji lekcje odbywają się zgodnie z planem.

Zgodnie z  przepisami  § 10 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach (Dz. U. Nr 36, poz. 155, z późn. zm.) uczniowie uczęszczający na naukę religii organizowaną w szkołach publicznych uzyskują trzy kolejne dni zwolnienia z zajęć szkolnych w celu odbycia rekolekcji wielkopostnych.

• Harmonogram spotkań informacyjnych

serdecznie zapraszam na spotkania informacyjne poświęcone naborowi uczniów do naszej szkoły w roku szkolnym 2018/19.

Spotkania odbędą się wg harmonogramu:

15 lutego (czwartek) 2018 r. gopdz. 18.00 - klasy I, II,  III  /hol I piętra/
            22 lutego (czwartek) 2018 r.  godz. 18:00 - klasy VI, VII  /hol I piętra/

27 marca (wtorek) 2018 r. godz. 18:00 - klasy VI, VII  /hala sportowa/

Serdecznie zapraszam
            Małgorzata Wiśniewska
            Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366

• 1a zajęcia o bezpiecznej ewakuacji

• 10 stycznia 2018 roku klasa 1a brała udział w warsztatach dotyczących ewakuacji. Uczniowie dowiedzieli się między innymi, że w zadymionym pomieszczeniu należy poruszać się jak najbliżej podłogi, nie dotykać gołą ręką klamki do pomieszczenia gdzie wybuchł pożar i przede wszystkim zaalarmować dorosłego.

• Wycieczka do Muzeum Etnograficznego

• 13 lutego klasa 3o wybrała się do Muzeum Dzieci przy Państwowym Muzeum Etnograficznym. Dzieci uczestniczyły w warsztatach pt. Karnawały świata.
        • Dzień otwarty dla przedszkolaków - kolejne spotkanie

• Dzisiaj odwiedziły nas dzieci z Przedszkola nr 76 im. Warsa i Sawy. Klasa 3n przygotowała krzyżówki i łamigłówki dla przedszkolaków. Zabawa była świetna! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• Wyniki konkursu z języka hiszpańskiego

• Z ogromną przyjemnością publikujemy wyniki konkursu "Todo el mundo habla espańol", który odbył się tuż przed feriami.
        • List z Watykanu

• Nasza szkoła dostała odpowiedź na list wysłany przez uczniów klas 3 SP do papieża. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

• Dzień otwarty dla przedszkolaków

• 12 lutego w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla pobliskich przedszkolaków (zerówek). Zaproponowaliśmy gościom podróż po szkole wręczając symboliczny bilet.
        • Karnawałowe malowanie twarzy -  zombiaki, potwory i spółka.
          • Karnawałowe malowanie twarzy - zombiaki, potwory i spółka.

•  W związku z trwającym karnawałem dzieci z naszej  świetlicy zmieniły się nie do poznania.