• Anatomia człowieka

• 04.06.2018 15:07
        • Nasze klasy dwujęzyczne zrealizowały w drugim semestrze projekt związany z anatomią człowieka. Wyjątkowość projektu podkreśla samodzielne zastosowanie aplikacji Padlet podczas jego realizacji. Uczniowie stworzyli tablice multimedialne z wykorzystaniem filmów, zdjęć i piosenek.

• Klasa 2e zwiedza Londyn

• 24.05.2018 17:40
        • Po raz kolejny klasy dwujęzyczne odwiedzają Londyn. Tym razem klasa 2e przełamuje bariery językowe oraz sprawdza swoje umiejętności praktyczne.
        • Warsztaty z Kanadyjczykiem

• 23.05.2018 11:49
        • W piatek 11 maja w naszej szkole odbyły się warsztaty improwizacji prowadzone w języku angielskim przez Kanadyjczyka, Bulenta Akmana, z Fundacji Nauka Bez Granic.

• Klasy dwujęzyczne w Anglii

• 16.05.2018 09:19
        • Drugie klasy dwujęzyczne, już tradycyjnie, wyruszają w maju na podbój Anglii.  Tym razem, oprócz znanych londyńskich atrakcji takich jak London Eye, National Gallery czy Greenwich, odwiedzamy również  nadmorskie Brighton (Pawilon Królewski, fish&chips na słonecznej! plaży) oraz Cambridge (niektórzy już wybierają studia).

• Wizyta w Muzeum Geologii

• 09.01.2018 13:20
        • Klasy dwujęzyczne, uczące się między innymi geografii w języku angielskim, uzupełniają swoją wiedzę w Muzeum Geologii, wykonując ćwiczenia dotyczące minerałów i historii geologicznej w języku polskim i angielskim.