• Warsztaty wielkanocne klas 3a i 3b

• 30.03.2023 11:01
      • W dniu 17 marca trzecioklasiści wraz z nauczycielkami wybrali się na warsztaty wielkanocne do Fabryki Bombek Choinkowych Fogiel, która znajduje się przy ul. Kordeckiego 48 w Warszawie. Jest to rodzinna firma, która produkuje bombki choinkowe od 1948 roku.
      • W fabryce uczniowie obserwowali pokaz produkcji szklanych jajek wielkanocnych. Następnie dzieci ozdabiały szklane jajka według własnego pomysłu, wykazując się dużą kreatywnością. Gdy pisanki schły, uczniowie częstowali się rogalikiem i herbatką. Kolejną atrakcją było zdobienie kolorowych koszyczków wielkanocnych. Na zakończenie wszyscy udali się do firmowego sklepiku, by kupić szklane, własnoręcznie wykonane pisanki. Warsztaty edukacyjno-plastyczne wprowadziły uczniów w świąteczny nastrój.

Opracowała:
        Emilia Terebus