• Bezpieczne Ferie Zimowe

• 22.01.2024 11:10
      • W trosce o naszych uczniów, 12 stycznia 2024 roku (piątek) w naszej szkole odbył się apel dotyczący bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych. Na holu pierwszego piętra, pod opieką wychowawców, zebrała się młodsza społeczność szkolna. Obecnością zaszczyciły nas również: Pani Wicedyrektor Ewa Rudomino, Pani Wicedyrektor Renata Królak oraz Pani Wicedyrektor Agnieszka Cieniuszek.
      • Spotkanie miało charakter przedstawienia. Uczniowie klas trzecich oraz klasy 2e, w krótkiej inscenizacji zimowej, przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie. Uczniowie uważnie wysłuchali małych aktorów przebranych w stroje zimowe. Głos zabrała również pani zima oraz bałwanki. Na koniec wyświetlona została krótka prezentacja multimedialna, podczas której zostały przekazane wszelkie zasady bezpieczeństwa w czasie wypoczynku zimowego.

Mamy nadzieję, że dzięki zorganizowanemu spotkaniu wszyscy młodsi uczniowie będą pamiętali o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wypoczynku zimowego.

Bardzo dziękujemy Pani Wicedyrektor Ewie Rudomino za możliwość zorganizowania apelu i wszystkim nauczycielom ze swoimi klasami za obecność.

Organizatorzy:

Magdalena Panek