• Konkurs plastyczny kolorowe skarpetki klas 1-3 i 4-6

• 21.04.2023 15:20
      • W naszej szkole w dniach: 13.03.2023 r. do 31.03.2023 r. z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa odbył się konkurs plastyczny dla klas 1-3 i 4-6. Uczniowie mieli wykonać wykonać zwierzątka z korowej skarpetki lub pracę plastyczną, zawierającą motyw kolorowych skarpetek.
        Celem konkursu było podniesienie świadomości uczniów na temat potrzeb i życia osób z Zespołem Downa, uświadomienie potrzeby i szacunku oraz tolerancji wobec osób z Zespołem Downa.
      • Wpłynęło bardzo dużo prac, komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców konkursu, wręczyła także wyróżnienia. Wystawę prac konkursowych można oglądać w szatni.

Poniżej przedstawiam zdjęcia wszystkich prac konkursowych. Dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Opracowała:
        Edyta Chciuk