• 29. FINAŁ WOŚP ZAKOŃCZONY

• 02.02.2021 16:06
      • 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przechodzi do historii. Dziś w siedzibie białołęckiego sztabu WOŚP ogłoszono wynik zbiórki. I…..znowu pobiliśmy REKORD!!!!!

• Mroźny poranek naszego sztabu rozpoczął się w centrum Warszawy w studio TVN w programie „Dzień dobry TVN”. Następnie grupa wolontariuszy wróciła na ulice Białołęki i rozpoczęła kwestę. W sztabie w szkole przygotowana była strefa grzewcza, w której można było napić się gorącej herbaty i zjeść pyszne ciasta przygotowane przez Radę Rodziców.

Wolontariusze dzielnie zbierali pieniądze do późnych godzin wieczornych i po podliczeniu okazało się, że suma ich datków wynosi ponad 90 tysięcy złotych!!!!!

29. Finał WOŚP zakończony. Dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom, opiekunom i pracownikom szkoły za ogromne zaangażowanie w akcję.

Fotoalbum

Koordynator WOŚP