• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny rok gra w naszej szkole

• 29.01.2021 12:32
      • Dnia 31 stycznia 2021 roku, czyli w najbliższą niedzielę, budynek Szkoły Podstawowej nr 366 zmieni się w sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który działa tu już czwarty rok!!!

• Uczniowie i ich opiekunowie cały dzień będą zbierać datki do puszek dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Mimo pandemii i trudnych czasów, w których przyszło Nam żyć, cała społeczność szkolna zaangażowała się w przygotowania do 29 finału WOŚP. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 366 będą kwestować na ulicach Białołęki przez całą niedzielę. Nie zapomnieliśmy również o corocznym Kiermaszu Ciast, który w tym roku zorganizowany został pod patronatem Rady Rodziców, a wezmą w nim udział uczniowie z klas 0-III, którzy stacjonarnie uczą się w szkole.

Pamiętajmy: „DOBRO POWRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ”, a uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 366 chcą się tym dobrem dzielić!

Koordynator wolontariuszy

Sylwia Murawska-Oleksińska