• 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• 15.02.2022 09:04
      • Lepiej późno niż wcale, czyli słów kilka o Wielkim Finale....
        30.01.2022 Nasza szkoła już po raz kolejny zaangażowała się w pomoc i wsparcie podczas 30 finału Wilekiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy. W niedzielę  wolontariusze z klas 4-8 z wielkim zaangażowaniem kwestowali na białołeckich ulicach oraz podczas odbywających się z tej okazji koncertach na hali BOS-u.

• W naszej szkole która była siedzibą białołęckiego sztabu, zorganizowana była również  -strefa grzewcza dla wszystkich wolontariuszy, którzy mogli ogrzać się gorącą herbatą.

Wielkie podziękowania również dla wszystkich uczniów, rodziców ,nauczycieli a przede wszystkim wolontariuszy z klas 0-8 za włączenie się w zorganizowany przez szkołe - kiermasz ciast. Wasze wypieki nie tylko były smaczne ale wizualnie robiły ogromne wrażenie. Wspólne zaangażowanie w sprzedaż ciast, ciasteczek i babeczek  naszych szkolnych wolontariuszy z klas 8 i 3 , przyniosły rezultat w postaci kwoty: 1548.63zł.

Opracowała:

Beata Kobierska