• Wyprawka pierwszoklasisty

• 19.07.2021 13:58

Od 1 września 2021 r. Państwa dzieci rozpoczną wielką przygodę ze światem nauki w naszej szkole na Strumykowej. Bardzo prosimy o pomoc w podróży, przygotowując następującą wyprawkę:

• WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY:

- kapcie (tenisówki, na białej, niebrudzącej podeszwie, nieślizgające się) w worku (podpisane),

- strój na  lekcje wychowania fizycznego (biała koszulka i ciemne spodenki) w worku (podpisane),

- plecak – lekki, z usztywnianym tyłem, bez kółek (podpisany)

- piórnik z wyposażeniem: dwa ołówki HB, kredki ołówkowe (6 kolorów), temperówka (podpisany).

Wszystkie przedmioty należące do dziecka powinny być podpisane!

Reszta potrzebnych przyborów zostanie podana przez wychowawcę na pierwszym zebraniu.

Uczniowie klas pierwszych  otrzymają  podręczniki  do nauki  w klasie pierwszej ze szkoły. Jest to „Wielka przygoda” wydawnictwa Nowa Era nauczanie zintegrowane; j. angielski: „Shine One!”, wydawnictwo: Oxford University Press.

Wyjątek stanowi podręcznik do religii: red: A. Frączak, ks.  R.Szewczyk,  M. Korzeniewska, ks.  J. Staruchowicz „W imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego”, Wydawnictwo Katechetyczne, w który należy się zaopatrzyć indywidualnie.