• Karty Ucznia dla pierwszaków

• 13.04.2021 10:36
      • Po zakończonej rekrutacji do klas I rodzice/opiekunowie prawni mogą złożyć wniosek o wyrobienie karty ucznia dla dzieci. Dzieci, które rozpoczną naukę w szkole w roku szkolnym 2021/2022, otrzymają pierwsze Karty Ucznia na początku roku szkolnego. Rodzice mogą złożyć wniosek on-line za pośrednictwem strony internetowej do 23 maja.

• Do 31 lipca 2021 r. Zarząd Transportu Miejskiego dostarczy do Szkoły wyrobione karty ucznia.

Informujemy, że Zarząd Transportu Miejskiego przygotował platformę umożliwiającą składanie wniosków drogą elektroniczną:

Platforma internetowa umożliwi złożenie wniosku elektronicznie bezpośrednio przez rodzica/opiekuna prawnego dziecka (szkoła nie będzie wówczas pośredniczyła w przekazywaniu wniosków o wyrobienie Karty Ucznia pomiędzy rodzicem a ZTM, a jedynie będzie wydawała rodzicom wyrobione przez ZTM Karty Ucznia).

Karta_Ucznia_Instrukcja_- Pierwsza_Karta.docx

Przypominamy, że wniosek o Kartę Ucznia można również złożyć w formie papierowej w szkole lub Punkcie Obsługi Pasażera ZTM.

Do wniosku należy dołączyć aktualne zdjęcie o wymiarach 3,5x4,5 (zdjęcie powinno być podpisane imieniem i nazwiskiem). Zdjęcia zostaną zwrócone po wyrobieniu  karty ucznia. W przypadku dzieci obcokrajowców, które nie posiadają numeru pesel, na wniosku należy wpisać datę urodzenia. Jeżeli  dziecko korzysta ze zniżek wynikających z Karty Warszawiaka, rodzic lub opiekun prawny powinien na wniosku napisać odręcznie adnotację „e-hologram” w górnej części wniosku.

Wniosek_Karta_Ucznia_2021.pdf