• Informacje organizacyjne

• 10.08.2022 10:51
      • Szanowni Rodzice!
        Informuję, że w terminie 16-31.08. w naszej szkole będzie się odbywać się akcja Lato w mieście.
        Szkoła będzie czynna w godzinach 7:00-17:00.
        Dzieci należy przyprowadzić najpóźniej do godz. 8:30. Proszę odbierać dzieci do godz. 17:00.
      • Na tablicach w szatni 16.08. (wtorek) zostaną wywieszone listy dzieci oraz grafik grup na dany dzień.
        Wychowawcy będą umieszczać informacje o godzinach wyjścia dzieci ze szkoły oraz potrzebnych rzeczach (np. basenowych).
        Dzieci powinny mieć ze sobą:
        - nakrycie głowy,
        - wodę, II śniadanie
        - obuwie sportowe i wygodny ubiór
        - plecak
        - buty na zmianę (na halę BOS).

Posiłki, które dzieci otrzymają w szkole to dwudaniowy obiad oraz podwieczorek.

W przypadku nieobecności dziecka trzeba ją zgłaszać najlepiej mailowo na adres sekretariat@strumyk21.edu.pl. do godz. 14:00 dnia poprzedniego. W celu uzyskania  zwrotu płatności za opiekę i wyżywienie proszę wypełnić wniosek o zwrot i dostarczenie do szkoły do 08.09. br.

Agata Kornega