• Zdalne zakończenie roku szkolnego

• 01.07.2020 11:22
        • "Zakończenie roku szkolnego.. inne niż zawsze, wyjątkowe. Ale taki był też cały miniony rok szkolny 2019/2020. Życzymy wszystkim zdrowych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia...1 września - w szkole!

• Projekt klasy 0a

• 10.06.2020 15:31
        • Przez ostatni miesiąc dzieci z klasy 0a realizowały projekt poświęcony rodzinie. Dzieci poznawały lepiej członków swojej rodziny, ich zainteresowania, zawody, które wykonują. Czytaliśmy opowiadania o rodzinie i relacjach rodzinnych oraz uczyliśmy się pięknych piosenek.

• Filmowe sekrety klasy 2a i 2d

• 20.05.2020 15:19
        • Pobyt w domach nie przeszkodził dzieciom w udziale w projekcie Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej "Filmowe sekrety". W czwartek 14 maja klasy 2a i 2d obejrzały film pt. "Biuro detektywistyczne Lasssego i Mai. Tajemnica pierwsza".  Seans był niezwykle udany, a film wszystkim bardzo się spodobał.

• Konkurs-zabawa dotycząca uczenia się

• 20.05.2020 14:59
        • Zespół integracyjny zorganizował na platformie Microsoft Times konkurs - zabawę dotyczącą efektywnego uczenia się oraz wykorzystywania różnych technik wspomagających ten proces. Uczniowie zaangażowali się w ten pomysł i oto efekty ich pracy.

• Święto flagi w klasie 2d i 2f

• 12.05.2020 10:36
        • Dzieci z klasy 2d i 2f z okazji Święta Flagi przygotowały własne flagi i wyeksponowały je w swoich domach. Warto brać przykład z tych młodych patriotów. Dzieci wykazały się pomysłowością i przygotowały flagi na wiele sposobów. Brawo Dzieciaki :)