• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022
      • Rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022

      • 26.08.2021 09:30
      • Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II w Warszawie serdecznie zaprasza na rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022, które odbędzie się zgodnie z poniższym harmonogramem. Informuję, że jednemu dziecku może towarzyszyć jeden opiekun. Proszę o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.
        Serdecznie zapraszam na spotkania.
        Małgorzata Wiśniewska
        Dyrektor 
        Szkoły Podstawowej nr 366
      •  

        ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY


         

        godzina

        sala

        wychowawca

        0a

        9.00

        14

        p. Ewa Osowska

        p. Magdalena Staręga

         

         

        KLASY PIERWSZE

        klasa

        godzina

        sala

        wychowawca

        1a

        9.00

        115

        p. Agnieszka Cieniuszek

        p. Małgorzata Sierocka

        1b

        11.00

        115

        p. Izabela Olędzka

        p. Monika Pieńkosz

        1c

        9.00

        9

        p. Julia Glesmann

        1d

        9.00

        215

        p. Hanna Funk

        1e

        9.00

        116

        p. Iwona Luma

        1f

        10.00

        11

        p.Małgorzata Jońska

        1g

        11.00

        116

        p.Magdalena Panek

        1h

        10.00

        237

        p. Dorota Lewandowska

         

         

        KLASY DRUGIE

        klasa

        godzina

        sala

        wychowawca

        2a

        9.00

        218

        p. Emilia Terebus

        p. Joanna Gniwek

        2b

        10.00

        218

        p. Anna Tatko

        p. Anna Kukulska

        2c

        10.00

        219

        p. Aneta Kuśmierczak

        2d

        11.00

        11

        p. Elżbieta Balcerzak

        2e

        11.00

        219

        p. Marta Bronhard

        2f

        9.00

        13

        p. Magdalena Szczerepa

        2g

        10.00

        13

        p. Klaudia Wesołowska

         

         

        KLASY TRZECIE

        klasa

        godzina

        sala

        wychowawca

        3a

        9.00

        216

        p. Elżbieta Czerwonka

        p. Aleksandra Korczak

        3b

        11.00

        237

        p. Bogusława Moralewicz

        3c

        10.00

        9

        p. Anna Szymborska

        3d

        10.00

        215

        p. Joanna Pelc

        3e

        11.00

        216

        p. Katarzyna Konwalska

        3f

        9.00

        217

        p. Sylwia Białapko

         

         

        KLASY CZWARTE

        klasa

        godzina

        sala

        wychowawca

        4a

        9.00

        131

        p. Małgorzata Czarnecka

        p. Dagmara Rudowska

        4b

        9.00

        130

        p. Marta Jaroszewska

        p. Agnieszka Przewłoka

        4c

         

        9.00

        234

        p. Piotr Turski

        4d

        10.00

        236

        p. Wioletta Sosnowska

         

        4e

        10.00

        135

        p. Krzysztof Kowalczyk

         

        4f

        9.00

        230

        p. Wioleta Zawistowska

         

        4g

        11.00

        36

        p. Anna Szabrańska

        4h

        11.00

        134

        p. Arkadiusz Gołpyś

         

         

         

        KLASY PIĄTE

        klasa

        godzina

        sala

        wychowawca

        5a

        10.00

        38a

        p. Małgorzata Pilinda

        p. Katarzyna Abramska

        5b

        10.00

        235

        p. Dorota Putowska

         

        5c

        10.00

        231

        p. Michał Pośnik

         

         

         

        KLASY SZÓSTE

        klasa

        godzina

        sala

        wychowawca

        6a

        10.00

        230

        p. Edyta Kulik

        p. Katarzyna Goczkowska

         

        6b

        10.00

        136

        p. Alicja Ciesek

         

        6c

        10.00

        38

        p. Małgorzata Warzyńska

         

         

         

        KLASY SIÓDME

        klasa

        godzina

        sala

        wychowawca

        7a

        9.00

        136

        p. Grażyna Malinowska

        p. Beata Molenda

        7b

        9.00

         

        36

        p. Anna Sikora

        7c

        11.00

         

        131

        p. Adrianna Drożdż

        7d

        11.00

         

        235

        p. Iwona Głodowska

        7e

        9.00

         

        38

        p. Ewelina Błaszkiewicz

        7f

        10.00

         

        39

        p. Agnieszka Gigol

        7g

        10.00

        234

        p. Beata Pierożak

                                                         

                                                                                   

                                                                                        KLASY ÓSME

        klasa

        godzina

        sala

        wychowawca

        8a

        9.00

        38A

         

        p. Elwira Leśniewska

        8b

        9.00

        134

         

        p. Ewa Laskowska

        8c

        9.00

        231

         

        p. Katarzyna Jankowska

        8d

        9.00

        236

         

        p. Anna Ogrodnik

        8e

        9.00

        39

         

        p. Ewelina Wójcik

         

         

      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II
      • sekretariat@strumyk21.edu.pl
      • +48 22 58-70-980 Fax:+48 22 58-70-998
      • ul. Strumykowa 21 03-138 Warszawa