• Karta ucznia - przedłużenie ważności

• 18.06.2021 09:58
        30 września br. mija czteroletni okres ważności wydanych pierwszych kart ucznia. W tym roku konieczna jest wymiana kart używanych obecnie przez uczniów klas IV-VII. Zarząd Transportu Miejskiego wymieni karty, aby zdjęcia dzieci były aktualne oraz wgra uprawnienia na kolejny okres.
      • W celu usprawnienia operacji wymiany nośników oraz przedłużenia uprawnień, Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny link dedykowany dla każdej z warszawskich szkół, za pomocą którego będzie można złożyć wniosek o nową kartę ucznia.

Wprowadzając do formularza numer dotychczas posiadanej karty system podpowie do kiedy uprawnienie jest ważne. Jeśli termin ważności upływa 30 września 2021 r., a dziecko nadal uczęszcza do jednej z warszawskich  szkół podstawowych, wówczas możliwe jest złożenie elektronicznego wniosku zgodnie z przekazaną instrukcją poniżej.

Uczniowie obecnych klas 6 i 7, którym kończą się uprawnienia z dniem 30 września br. mogą dokonać przedłużenia posiadanych uprawnień w wybranym Punkcie Obsługi Pasażerów, jak również złożyć wniosek poprzez wskazany powyżej link.

Termin składania wniosków do dnia 23 maja 2021 r.

Karta_Ucznia_Instrukcja_-Przedluzenie.docx