• Warsztaty 1b w Multicentrum

• 14.06.2022 09:44
      • Klasa Ib brała udział w cyklu warsztatów w Multicentrum na Białołęce, ostatnie warsztaty odbyły się 6 czerwca. Dzieci miały różnorodne zajęcia z grafiki komputerowej, przyrody i zajęcia konstrukcyjne z wykorzystaniem klocków K’nex.

• Wszystkie warsztaty bardzo podobały się pierwszakom. Ich efektem był pokaz filmów animowanych stworzonych przez dzieci, poszerzenie wiedzy przyrodniczej, sprawna obsługa wybranych programów multimedialnych oraz niesamowite budowle z klocków często wyposażone w silniczki, które wprawiały je w ruch np. auta, wiatraki, karuzele. Naszym uczniom tak spodobało się w Multicentrum, że proszą  o więcej takich zajęć. Bardzo dziękujemy instruktorom z Multicentrum.

Opracowanie:
        Izabela Olędzka