• Klasy Ia, Ib, Ie, IIc z wizytą w Magicznych Ogrodach

• 10.06.2022 17:39
      • 3 czerwca uczniowie klas Ia, Ib, Ie, IIc i IIe byli z nauczycielami na wycieczce w Magicznych Ogrodach. Pogoda nam sprzyjała, cały dzień świeciło słońce. Oprowadzali nas animatorzy przebrani za bajkowe postacie, zapoznali nas z niezwykłą, pełną magii i tajemnic historią tego miejsca.
      • Zachwyciło nas marchewkowe pole, poznawaliśmy tajemnice wróżek, pokonywaliśmy przeszkody na Wieży Prób, uczyliśmy się posługiwać mieczami, graliśmy na bębnach. Mogliśmy też odwiedzić smoka w Mroczysku, to było miejsce dla najdzielniejszych śmiałków, ale nikt nie zrezygnował. Dzieci wspaniale się bawiły. Zjedliśmy obfity obiad i obejrzeliśmy niezwykłe popisy żonglerki maczugami, kapeluszami, ogniem. Podziwialiśmy zręczność artysty. Zmęczeni i szczęśliwi wróciliśmy wieczorem pod szkołę do czekających na nas rodziców dzieci.

Fotoalbum

Opracowanie: