• Spotkanie wigilijne w klasie 0a

• 21.12.2020 10:16
      • W czwartek 17 grudnia odbyło się spotkanie świąteczne w klasie 0a. Na naszą wigilię została zaproszona pani dyrektor Renata Królak i wspólnie z nami celebrowała ten wyjątkowy dzień.
      • Dzieci przyniosły smakołyki na nasz świąteczny stół oraz pierniczki do zdobienia lukrem i posypkami. Było słodko i smacznie.

Przedszkolaki wykonały też bałwanki, które zabrały ze sobą do domu po imprezie, żeby zawiesić je na swoich choinkach i piękne choineczki do postawienia w swoim pokoju.

Śpiewaliśmy świąteczne piosenki i tańczyliśmy do świątecznej muzyki. Było bardzo miło i wesoło.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie naszego spotkania. Wspaniale się udało. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Panie: Iza, Kasia, Teresa i Ania oraz Dzieci z klasy 0a