• Bezpieczne ferie - apel

• 11.02.2020 12:27
      • W ostatnim tygodniu przed feriami, dnia 5 lutego 2020 r. (środa) odbył się dla wszystkich uczniów klas I – III oraz dla dzieci z oddziałów przedszkolnych apel pt. ”Bezpieczne Ferie”. Apel miał charakter przedstawienia teatralnego, w którym wzięli udział uczniowie z klasy 2e i 2g, pod opieką wychowawców Pani Iwony Luma i Magdaleny Panek.
      • Uczniowie klas drugich zaprezentowali zasady bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie. Pouczyli swoje koleżanki i kolegów przed nierozważną zabawą.

Zwieńczeniem apelu było zaprezentowanie uczniom naszej szkoły Kodeksu Postepowania w czasie Ferii Zimowych, w formie prezentacji multimedialnej przygotowanej przez Panią Magdalenę Panek. Dzieci z zainteresowaniem słuchały i oglądały kolejnych slajdów na ekranie.

Mamy nadzieję, że zasady bezpiecznych ferii zimowych zostaną w głowach i sercach naszych uczniów. Pragniemy, żeby wszyscy wrócili do szkoły wypoczęci i zdrowi ߘꮦlt;/span>

Wszystkim Uczniom Naszej Szkoły
        Życzymy Bezpiecznych Ferii Zimowych!!!

Opracowała:
        Magdalena Panek