• 7c w Londynie

• 29.05.2019 11:41
      • Dnia 27 kwietnia o godzinie 4:15 klasa 7c zebrała się na Lotnisku Chopina, aby rozpocząć pięciodniowe warsztaty językowe w Londynie. Lot trwał dwie godziny, a lotnisko w Luton przywitało nas zimnem i wiatrem.

• Transfer do Earl’s Court przebiegł sprawnie, gdzie czekał na nas przyjemny do zamieszkania hostel. Uwolnieni od bagażu ruszyliśmy poznawać Londyn…

Przez pięć dni poruszaliśmy się komunikacją publiczną, czyli metrem i autobusami, co pozwoliło oprócz realizacji punktów programu wycieczki, zajrzeć również na stadiony piłkarskie, do City, czy przespacerować się kanałem pod Tamizą.

Uczniowie konfrontowali znajomość języka z potrzebami życia codziennego, rozmawiając z obsługą zwiedzanych obiektów, słuchając angielskich przewodników, czy zwyczajnie kupując sobie przekąskę w czasie lunchu.

Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, mimo że każdy dzień kończył się dosyć późno, a krokomierze pokazywały grubo ponad 20 tysięcy kroków dziennie.

Opiekunami klasy 7c byli: Edyta Kulik i Rafał Rudowski oraz panowie piloci, pilot Marcin i pilot Piotr.

Fotoalbum

Opracowała: