• 25.04.2022 17:15
        • 22 kwietnia w świetlicy klas 1 w sali 119 obchodziliśmy najpopularniejsze i najważniejsze na świecie święto ekologiczne – Dzień Ziemi! To wydarzenie, obok którego nie powinniśmy przechodzić obojętnie. To doskonała okazja, aby porozmawiać z dziećmi o przyrodzie, o ekologii, o tym, w jaki sposób możemy zadbać o naszą planetę. To też bardzo fajna inspiracja na pracę plastyczną dla dzieci.

• Bazie - praca plastyczna

• 19.04.2022 15:41
        • Sezon na wiosenne prace plastyczne można uznać oficjalnie za rozpoczęty! Słonko coraz częściej zagląda do okien, cieplej i radośniej jest w powietrzu. Można już zobaczyć pierwsze bazie. Dzieci ze świetlicy klas 1 z sali 119 wykonały bazie metodą kolażu. Przyklejały papierowe gałązki i kotki z waty.

• Warsztaty ogrodnicze w świetlicy 119

• 13.04.2022 13:17
        • W świetlicy nr 119 odbyły się „Warsztaty ogrodnicze”. Uczniowie poznali etapy sadzenia roślin, warunki wzrostu. Samodzielnie mogli posadzić, posiać zioła, kwiaty. Posadzone roślinki dzieci mogły zabrać do domu.
        • Portrety znanych kobiet - konkurs plastyczny

• 31.03.2022 11:21
        • W marcu w świetlicy 117 odbył się konkurs plastyczny Portrety znanych kobiet.  Uczestnicy konkursu wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Wykonali piękne prace. Wśród osób portretowanych były m.in. Magda Gessler, Coco Channel, Maria Skłodowska- Curie.

• Odwiedziny zawodniczek z AZS AWF Warszawa

• 29.03.2022 14:20
        • 22 marca br. świetlicę 117 odwiedziły zawodniczki z KS AZS AWF Warszawa, które na co dzień trenują grę w piłkę ręczną. Dzieci z zaciekawieniem słuchały różnych informacji na temat tej dyscypliny. Miały okazję zadać pytania, a także wziąć udział w sportowych zabawach z piłką ręczną. Spotkanie z zawodniczkami było bardzo udane i emocjonujące!