• Wizyta policjantki w świetlicy 119

• 07.10.2022 16:18
        • W naszej świetlicy duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci.  W ramach prowadzonych zajęć zaprosiliśmy Panią policjantkę z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka, która spotkała się z naszymi uczniami.
        • Kącik kulinarny w ramach projektu „Jabłko”

• 05.10.2022 15:40
        • Jesień to okres, w którym warzyw i owoców jest pod dostatkiem. Jabłka to jedne z najpopularniejszych w naszym kraju owoców. Są nie tylko pyszne, ale również zdrowe.
          W naszej szkole w okresie wokresie 28-29.09.2022 r. został przeprowadzony Projekt edukacyjny „Jabłko”. Projektem zostały objęte dzieci z klas drugich uczęszczające do świetlicy szkolnej 119.

• Kuchcikowo - zajęcia w ramach programu Laboratoria przyszłości

• 23.09.2022 14:51
        • Dnia 16.09. w świetlicy 119 odbyły się zajęcia w ramach programu „Laboratoria przyszłości – Kuchcikowo”. Gotowanie pod okiem dorosłych to dla każdego dziecka wspaniała zabawa i ogromna satysfakcja, a samodzielne przygotowywanie dań pomaga kształtować wytrwałość, cierpliwość i dokładność, rozwija wyobraźnię i kreatywność.

• 19.09.2022 10:03
        • Dnia 15 września dzieci ze świetlicy 118 i 119 świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki. Obchody Dnia Kropki zostały zainspirowane powieścią Petera Reynoldsa, który napisał książkę „The Dot”. Jest to opowiadanie o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Dzięki kropce dziewczynka uwierzyła w siebie.  Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.
        • Z plecakiem po przygodę - podsumowanie projektu

• 28.06.2022 11:13
        • W drugim tygodniu czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie rocznego projektu realizowanego w świetlicy szkolnej pt. „Z plecakiem po przygodę”. Uczniowie wystąpili w przedstawieniu, które miało na celu zaprezentowanie gościom omawianych w ciągu roku krajów Europy.