• Dzielnicowy Konkurs Literacki Zaczaruj mnie baśnią

• 15.06.2022 15:10
      • Polonistki - pani Anna Szabrańska oraz pani Natalia Kwiatkowska - organizowały Dzielnicowy Konkurs Literacki. Uczniowie puścili wodze fantazji i stworzyli wyjątkowe historie. Doceniana była przede wszystkim kreatywność, lecz także znajomość  wyznaczników gatunkowych baśni i struktury opowiadania.

• Pierwsze miejsce zajęła Maria Siudak z klasy 6c, drugie  - Szymon Różycki (6b), zaś trzecie - Bartosz Targoński (6b).

Jury postanowiło przyznać również wyróżnienia uczniom klasy 5c: Karolowi Karwowskiemu oraz Maciejowi Barankiewiczowi.

W piątek odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Pani Dyrektor Małgorzata Wiśniewska przekazała uczniom dyplomy oraz atrakcyjne nagrody, życząc zwycięzcom dalszych sukcesów literackich.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Opracowanie:
        Anna Szabrańska