• Koncert Kolęd i Pastorałek

• 16.12.2022 13:46
      • W sobotę,10 grudnia dzieci z naszej szkoły z klasy I e oraz uczennica z kl. VI c wzięły udział w koncercie charytatywnym kolęd i pastorałek "Aniołowie Przybywajcie".
      • Koncert odbył się w sali widowiskowej Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Vincenta Van Gogha 1.

Organizatorami tego niezwykłego wydarzenia byli: Białołęcki Ośrodek Kultury oraz Szkoła Podstawowa nr 355 im. Jana Wedla.

Całemu wydarzeniu towarzyszył wyjątkowy nastrój przedświąteczny i  przekonanie, że niesienia pomocy  innym, wzbogaca nasze dusze i serca. Dodaje nam skrzydeł.

Głównym celem koncertu charytatywnego było  materialne wsparcie projektu budowy pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, które powstanie na terenie Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Opracowanie:
        Ewa Rudomino