• Konkurs Literacka Niepodległa

• Nauczyciele języka polskiego i muzyki Szkoły Podstawowej nr 366 w Warszawie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie pt.: "Literacka Niepodległa" w kategorii: recytacja lub poezja śpiewana.
        • Zdrowy Tydzień

• W drugim tygodniu października w naszej świetlicy przeprowadzone zostały zajęcia dotyczące zdrowia. Hasłem przewodnim zajęć było: „Żyjemy zdrowo i dbamy o swoje zdrowie”.

• Fiesta de la Hispanidad

• Co roku 12 października kraje hiszpańskojęzyczne obchodzą Fiesta de la Hispanidad (Święto Hiszpańskości). W tym roku nasza szkoła dołączyła się do świętowania.
        • Święto szkoły

16 października /wtorek / w 40 rocznicę powołania na stolicę Piotrową patrona naszej szkoły, odbędzie się na Strumykowej święto szkoły.
            Tego dnia uczniowie przychodzą do szkoły w strojach galowych.

• Nauczyciel - oczami dziecka

• 14 października będziemy świętować Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji podjęłyśmy wyzwanie i poprosiłyśmy dzieci z klas I o wykonanie pracy plastycznej pod tytułem "Nauczyciel - oczami dziecka".

• Światowy Dzień Zwierząt

• 4 października w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt.Głównym celem zajęć było przypomnienie o odpowiedzialności za warunki życia zwierząt oraz uświadomienie z czym związana jest decyzja o przyjęciu nowego zwierzaka do domu.

• Turniej  SZACHY w Ratuszu - Bielany 2018
          • Turniej SZACHY w Ratuszu - Bielany 2018

• Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w VI turnieju szachowym „Szachy w Ratuszu”.
            Turniej odbędzie się w dniu 21 października 2018 r. (niedziela) o godz. 10.00. w Bielańskim Ośrodku Kultury przy ulicy Carla Goldoniego 1.

• Warsztaty artystyczne w Szkole Podstawowej nr 366

• Szanowni  Państwo,
            Mam przyjemność poinformować, że nasza szkoła, Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II w Warszawie, została nominowana w Konkursie Laur Michała Anioła w kategorii Kreatywna i Innwowacyjna Szkoła  organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Kielcach, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Targów Kielce.

• Jesienne drzewa

• W ciągu ostatnich dwóch tygodni Świetliczaki ozdabiały świetlicę barwami jesieni. Powstało wiele ciekawych dekoracji i prac w ciepłych kolorach czerwieni, żółci, zieleni i pomarańczy.

• Projekt Cybernauci

• W ramach projektu „Cybernauci – kompleksowym projekcie kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci„ finansowanych ze środków MEN, w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z Emisariuszem Bezpiecznego Internetu.
        • MegaMisja

• W tym roku szkolnym uczniowie z kl. 2a wraz z nauczycielem świetlicy uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym dla Świetlic Szkolnych "Mega Misja" organizowanym przez Fundację Orange.
        • Drodzy Uczniowie!

• Serdecznie zapraszam do udziału w  olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego  w sesji jesiennej, która zostanie przeprowadzona w dniu 05-11-2018 r.
        • Klasa 2a w Głęboczycy

• Pierwsza klasa to czas na poznawanie nowych przyjaciół, nowych miejsc. Klasa 1a postanowiła miło spędzić wspólnie czas i wybrała się na wieś do Głęboczycy.
        • Olimpiada Szachowa Batumi 2018

• Polacy sensacyjnie wygrali w dziewiątej rundzie z prowadzącą w klasyfikacji, broniącą tytułu reprezentacją USA 2,5:1,5 i zostali liderami turnieju open olimpiady szachowej, rozgrywanej w Batumi. Polki wygrały z Litwą 3:1 i zajmują 19. miejsce.

• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• To międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.