• Laboratoria Przyszłości - podsumowanie

• Klasy realizowały scenariusz „Śmieciorobot" z wykorzystaniem klocków Lego eduacation. Zadaniem uczniów było skonstruowanie automatycznego kosza na śmieci, który otwierałby się w zależności od koloru śmieci (klocka) które wrzucamy. Uczniowie skonstruowali swoje roboty według własnego pomysłu. Utrwalili również zasady segregowania odpadów.

• Turniej Klas 8 w Piłkę Siatkową

• 21.06.2023 r. w naszej szkole odbył się Turniej Klas 8 w Piłkę Siatkową. Reprezentanci pięciu klas zmagali się w meczach „każdy z każdym”.
            Równolegle trwał Turniej w Dwa Ognie klas 6 i 7.
            Żegnamy z żalem naszych wspaniałych absolwentów i życzymy powodzenia w nowych, wymarzonych szkołach!
        • Wycieczka integracyjna Halo Mazury

• W dniach 12-14.06 klasa 4F i 4E brały udział w wycieczce integracyjnej Halo Mazury. Mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu, radość, wspólna zabawa - to wzorowy przepis na ekstra zieloną szkołę!

• Szanowni Rodzice,

serdecznie dziękujemy za dobrowolne wpłaty na rzecz uczniów objętych opieką świetlicową.
            Dzięki nim zostały zakupione: materiały plastyczne i papiernicze (kredki, farby, bloki, nożyczki, kleje, różne materiały do prac plastyczno-manualnych, papier ksero), gry planszowe, układanki logiczne, piłki, skakanki, Bule, nagrody za udział w konkursach.
            Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy wspierają świetlicę, przekazując gry planszowe, książki, papier ksero itp.

• Egzamin na kartę rowerową

• W czerwcu swoje pierwsze uprawnienia do kierowania rowerem uzyskali uczniowie klas czwartych. Egzamin na kartę rowerową składał się z dwóch etapów: teoretycznego, podczas którego uczniowie zmagali się z testem wiedzy o przepisach ruchu drogowego oraz praktycznego polegającego na wykazaniu się umiejętnością jazdy na rowerze na placu manewrowym miasteczka ruchu drogowego.

• Sukcesy  w Konkursach Kuratoryjnych
          • Sukcesy w Konkursach Kuratoryjnych

• W roku szkolnym 2022/2023 uczeń klasy 8 g Krzysztof K. został laureatem Kuratoryjnego Tematycznego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej oraz Finalistą Kuratoryjnego Konkursu Tematycznego Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej.

• Dzień Dziecka w świetlicy 119

• Świętowanie Dnia Dziecka w świetlicy 119 trwało od samego rana. Ten dzień był wypełniony muzyką, dobrą zabawą oraz smakołykami. Uczniowie w sali oprócz zabaw delektowali się pysznymi goframi. Zabawom na podwórku szkolnym towarzyszyła muzyka, popcorn oraz bańki mydlane. Niektórzy z naszych uczniów popisali się doskonałym wyczuciem rytmu i talentem tanecznym.
        • Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
            23 czerwca br. startuje nabór wniosków o stypendia edukacyjne m.st. Warszawy na rok szkolny 2023/2024. Możliwość ubiegania się o stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II - dotyczy uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, którzy mimo trudnych warunków materialnych mają dobre wyniki w nauce oraz osiągają sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe lub angażują się w różnorodne działania społeczne.

• Wycieczka 1a i 1f do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

• 8 maja 2023 r uczniowie z klas 1a i 1f wybrali się wraz z nauczycielami na wycieczkę do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Dzieci oglądały starodawną wioskę, domy, zagrody i zwierzęta. Chętnie słuchały opowieści o życiu w dawnych czasach. Uczniowie wzięli udział w lekcji kaligrafii, która odbyła się w Muzealnej Szkole.

• Świetlica 119 w bibliotece Nautilus

• Uczniowie ze świetlicy 119 uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych o Mikołaju Koperniku w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży Nr LVI Nautilus. W trakcie zajęć uczniowie poznali życiorys Mikołaja Kopernika oraz wzbogacili swoją wiedzę o kosmosie.
        • Świetlica 119 w Lesie Kabackim

• Uczniowie klasy 2e w ramach zajęć świetlicowych uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych pt. „Wiosenne odrodzenie” organizowanych przez Lasy Miejskie w Warszawie.