eTwinning

Oferuje platformę współpracy dla pracowników szkół (nauczycieli, dyrektorów szkół, bibliotekarzy, itp.) z jednego z krajów europejskich, które tutaj komunikują się, współpracują, realizują projekty, dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

eTwinning jest współfinansowany przez Erasmus+, Europejski program dla Edukacji, Szkoleń, Młodzieży i Sportu.

Nasza szkoła przystąpiła do współpracy z e Twinning w 2021 roku, od września prowadzimy międzynarodowy projekt „ My place of living – my pride”. Zaprosiliśmy do współpracy szkoły z Turcji, Hiszpanii oraz  Litwy.

Nasze działania obejmują: stworzenie logo projektu, własnych avatarów przez uczniów, w listopadzie uczniowie mają za zadanie nakręcenie filmu na temat jesieni w swojej okolicy „ Autumn in my area”.

Koordynatorem projektów e Twinning jest pani Katarzyna Mysińska Kakiet.