• Wiosenna przerwa świąteczna

• 03.04.2020 20:49
        • Uprzejmie informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

Natomiast przedszkola, jako placówki nieferyjne, do 10 kwietnia br. prowadzą swoją działalność z dziećmi zgodnie z przepisami prawa o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty.

• Godziny pracy sekretariatu

• 03.04.2020 20:46
        • Informujemy, że w związku z ograniczeniami związanymi z zagrożeniem COVID-19, od dnia 06.04.2020 sekretariat szkoły będzie czynny w poniedziałki, środy i piątki w godz. 9.00-14.00. W pilnych sprawach proszę o kontakt na: sekretriat@strumyk21.edu.pl

• Odwołanie Zawodów Pływackich oraz Pikniku Integracyjnego

• 31.03.2020 13:52
        • Informujemy, że  w związku z pandemią koronawirusa organizowane co rocznie przez Szkołę Podstawową nr 366 im. Jana Pawła II oraz Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 366 Zawody Pływackie Dzieci Niepełnosprawnych Białołęka oraz Piknik Integracyjny w tym roku nie odbędą się.