• Lepiej późno niż wcale! Kilka słów o Wielkim Finale WOŚP!

• 19.02.2024 14:11
        • Nasza szkoła, jak co roku, włączyła się w współorganizację na rzecz sztabu WOŚP Białołęka #4403 w niezwykły sposób. Zorganizowaliśmy kącik z pysznymi słodkościami oraz strefę grzewczą dla wszystkich wolontariuszy. Prawie 100 dzieci z naszej szkoły zaangażowanych w akcję okazały ogromne serce, zbierając w swoich skarbonkach około 30 tysięcy złotych!
        • Klasa 3h w Senacie

• 19.02.2024 09:58
        • 13.02.2024 roku pojechaliśmy zwiedzić Senat.
          W Senacie dowiedzieliśmy się rzeczy, o których nie mieliśmy pojęcia, ale najpierw musieliśmy przejść kontrolę bezpieczeństwa.

• Zajęcia z udzielania pierwszej pomocy

• 05.02.2024 09:30
        • 30 stycznia 2024 r. w klasie 3h odbyły się zajęcia z udzielania pierwszej pomocy.
          Poprowadziła je Pani Magdalena Górna - ratownik medyczny.
          Udzielenie pierwszej pomocy jest naszym obowiązkiem, jednak często w sytuacjach zagrożenia nie wiemy jak się zachować i jak pomóc osobie, która potrzebuje pomocy. Zazwyczaj boimy się lub nie posiadamy wystarczającej wiedzy i umiejętności.
        • Wycieczka do Sejmu kl. 3h

• 05.02.2024 09:46
        • 4 stycznia 2024 r. uczniowie klasy 3h uczestniczyli w wycieczce do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.
          Zanim rozpoczęło się zwiedzanie Sejmu, zatrzymaliśmy się na chwilę pod Pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego – znajdującym się naprzeciw kompleksu budynków Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.