• 19.09.2022 10:03
        • Dnia 15 września dzieci ze świetlicy 118 i 119 świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki. Obchody Dnia Kropki zostały zainspirowane powieścią Petera Reynoldsa, który napisał książkę „The Dot”. Jest to opowiadanie o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Dzięki kropce dziewczynka uwierzyła w siebie.  Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.
        • Z plecakiem po przygodę - podsumowanie projektu

• 28.06.2022 11:13
        • W drugim tygodniu czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie rocznego projektu realizowanego w świetlicy szkolnej pt. „Z plecakiem po przygodę”. Uczniowie wystąpili w przedstawieniu, które miało na celu zaprezentowanie gościom omawianych w ciągu roku krajów Europy.
        • Dzień szalonych fryzur

• 15.06.2022 15:48
        • W czerwcu w świetlicy 117 odbyl się DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR. Świetliczaki uruchomiły swoją wyobraźnię i stworzyły wspaniałe, szalone fryzury. Kreatywność uczniów wzbudziła podziw całej społeczności szkolnej. Zapraszamy do galerii.

• Dzień Dziecka – Gofry

• 02.06.2022 12:43
        • Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze dzieci. Wszystkim zależy, aby był to wyjątkowy, pełen atrakcji i długo wspominany dzień. Dorośli dokładają wszelkich starań, aby dzieci były uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe.