• Konkurs Poetycki

• 23.12.2020 14:31
        • Kochani, Przyszło wiele wspaniałych wierszy, każdy piękny i wyjątkowy jak ten świąteczny czas.
          Wszystkich autorów nagrodzimy upominkami po powrocie do szkoły! Zamieszczamy część prac - resztę znaleźć można na naszym Facebooku. Gratulujemy talentów i życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

• KONKURS POETYCKI: WIERSZ "BOŻE NARODZENIE W MOIM DOMU"

• 09.12.2020 14:00
        • Biblioteka ogłasza konkurs na napisanie wiersza o tematyce bożonarodzeniowej!

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie. Na uczestników czekają -jak zwykle - atrakcyjne nagrody. Wiersz powinien być związany ze Świętami Bożego Narodzenia. Forma dowolna: rymowany lub biały – 8-16 wersów. Szczegółowe informacje dostępne są w
        • Ebooki i audiobooki

• 16.11.2020 12:15
        • Kochani Czytelnicy,

Zawsze zachęcamy do kontaktu z książką papierową, jednak gdy nie ma takiej możliwości, z pomocą przychodzą serwisy oferujące lektury (i nie tylko) online w formie ebooków i audiobooków.