• "Patron, który widział cały świat" - projekt

• 01.03.2024 09:59
      • W minionym tygodniu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie projektu "Patron, który widział cały świat".
        Akcja, w którą zaangażowało się wiele klas, miała na celu przybliżyć uczniom najciekawsze miejsca, odwiedzone przez naszego wyjątkowego patrona - Jana Pawła II.

• W ramach projektu uczniowie mieli za zadanie stworzyć kartki z miejsc, które odwiedził papież.
        Różnorodność pomysłów, kreatywność oraz zaangażowanie uczestników sprawiły, że nie było łatwo wyłonić zwycięzców. Jednakże po starannej analizie wszystkich prezentacji, zwycięzcą okazała się klasa 4g.

Klasa 4g imponująco przedstawiła podróże Jana Pawła II, łącząc w swojej pracy zarówno wiedzę historyczną, jak i artystyczną. Jury doceniło nie tylko estetykę kartki, ale także głęboką treść, która oddawała ducha podróży papieża.
        Uczniowie zostali uhonorowani specjalnymi nagrodami, a ich prace będą eksponowane na specjalnej wystawie w szkolnej galerii.
        To wyjątkowe wydarzenie nie tylko uczciło pamięć Jana Pawła II, lecz także ukazało potencjał twórczy i zaangażowanie uczniów w projektach szkolnych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za swój wkład w projekt i życzymy dalszych sukcesów artystycznych oraz poznawczych podczas kolejnych inicjatyw szkolnych.

Opracował:
        Zespół przyrodniczy