• Lepiej późno niż wcale! Kilka słów o Wielkim Finale WOŚP!

• 19.02.2024 14:11
      • Nasza szkoła, jak co roku, włączyła się w współorganizację na rzecz sztabu WOŚP Białołęka #4403 w niezwykły sposób. Zorganizowaliśmy kącik z pysznymi słodkościami oraz strefę grzewczą dla wszystkich wolontariuszy. Prawie 100 dzieci z naszej szkoły zaangażowanych w akcję okazały ogromne serce, zbierając w swoich skarbonkach około 30 tysięcy złotych!
      • To niesamowite, jak wspólne działanie może przynieść tak piękne efekty. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim wolontariuszom za ich wielkie zaangażowanie i poświęcenie czasu na tak szlachetny cel. Wasze serce naprawdę zasługuje na ogromne brawa! Dzięki wspaniałej inicjatywie i szczodrości białołęckich mieszkańców dołożyliśmy cegiełkę, która wesprze zbiórkę białołęckiego Sztabu #4403 na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób pulmonologicznych dzieci i dorosłych. Po raz kolejny udowodniliśmy , że wspólnymi działaniami możemy naprawdę zmieniać świat na lepsze.

Opracowała:
        Sylwia Białapko