• Świąteczne lekcje

• 08.01.2024 09:38
      • Pod koniec grudnia uczniowie klasy 4F uczestniczyli w świątecznej lekcji. Pomysłodawczyniami oraz organizatorkami tego przedsięwzięcia były - pani Agnieszka Śledź oraz pani Joanna Szczepaniak.
      • Zajęcia polegały na wykorzystaniu gier i zabaw, które skutecznie zmotywowały uczniów, angażując ich przy tym do nauki języka angielskiego. Ogromną popularnością cieszyły się gry muzyczne oraz bingo. Dzięki tym zabiegom, czwartoklasiści bardzo szybko przyswoili sobie i zapamiętali słownictwo związane ze świętami Bożego Narodzenia.

Szczególną aktywnością świąteczną wykazały się również klasy 5E i 5F. W klasie 5E królowała gra karciana Piotruś, która pozwoliła na utrwalenie w mowie struktury czasu Present Continuous. Jeśli chodzi o klasę 5F, ta z kolei z właściwą sobie lekkością komunikacyjną, przypomniała sobie postacie i symbole świąteczne podczas gry w: Zgadnij kim jesteś oraz w trakcie układania świątecznych puzzli.

Opracowała:
        Joanna Szczepaniak