• Kiermasz świąteczny

• 19.12.2023 09:44
      • 14 grudnia 2023 roku odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez społeczność uczniowską Szkoły Podstawowej nr 366. Przyłączyli się do niego uczniowie z klasy 7B. Celem było finansowe wsparcie dla sześciomiesięcznej Nikoli, która potrzebuje środków na pilną operację.
      • Siódmoklasiści, pod opieką pani Beaty Pierożak, postanowili wykorzystać swoje zdolności manualne, tworząc piękne, unikalne mydełka oraz kule do kąpieli. Każdy produkt był starannie wykonany z myślą o świątecznych zakupach, prezentując równocześnie kreatywność i zaangażowanie uczniów w pomoc drugiemu człowiekowi.
        Kiermasz świąteczny stał się nie tylko okazją do zakupów prezentów, lecz także świadectwem solidarności i wspólnoty w duchu świąt Bożego Narodzenia. To wyjątkowe wydarzenie przypomina nam, że możemy zmieniać świat na lepsze. Nieważne, ile mamy lat, czy jesteśmy starsi, czy młodsi, nawet małe ręce dziecka są w stanie dokonać wielkich rzeczy. Liczy się ogromne serce, przepełnione miłością.

Opracowanie:
        Beata Pierożak