• Grudniowe zajęcia świetlicowe

• 11.01.2024 09:33
      • W poniedziałek 11 grudnia odbyło się świetlicowe spotkanie z Mikołajem. Odwiedził nas bardzo miły i długo wyczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, na plecach worek, a w nim prezenty i słodkości dla uczniów.
      • Dzieci przygotowały wiersze oraz piosenki przy akompaniamencie skrzypiec w wykonaniu Pani Natalii. Następnie zaprezentowały je Mikołajowi. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy z niezwykłym gościem.

Mikołajki - 6 grudnia to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Dokładnie wtedy uczniowie klas pierwszych poznali legendę o świętym Mikołaju oraz przygotowali piękne prace plastyczne - portret Mikołaja z papierowych talerzyków. Wszystkie prace ozdobiły tablice świetlicowe.

4 grudnia w świetlicy szkolnej nr 118 odbył się Mikołajkowy świetlicowy konkurs recytatorski dla klas pierwszych. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości na słowo poetyckie, odkrywanie i rozwijanie uzdolnień artystycznych wśród uczniów oraz promowanie talentu dzieci.

Do rywalizacji w konkursie stanęło dwunastu uczestników. Każde dziecko zaprezentowało wiersz o świętym Mikołaju w przepięknym mikołajkowym stroju.

Wychowawcy świetlicy 118

Marta Żebrowska