• Aktor Artur Barciś z wizytą w naszej szkole

• 22.03.2024 08:52
      • 21 marca 2024r. naszą szkołę odwiedził, na specjalne zaproszenie Pani Wiolety Zawistowskiej, jeden z najbardziej cenionych i nagradzanych polskich aktorów- Pan Artur Barciś. Pani Wicedyrektor Ewa Biernacka przywitała gościa, wyrażając zadowolenie z jego obecności w naszej szkole. Następnie aktora przedstawiła pani Wioleta Zawistowska, która wspomniała o jego najbardziej charakterystycznych rolach- Tadeusza Norka z „Miodowych lat” i Arkadiusza Czerepacha z „Rancza”.

• Pan Artur jest wspaniałym aktorem filmowym i teatralnym, reżyseruje filmy i spektakle teatralne. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Jest aktorem warszawskich teatrów, występował Na Targówku, w Teatrze Narodowym i Teatrze Ateneum. Jest aktorem wszechstronnym, zarówno świetnym dramaturgiem, jak i aktorem komediowym.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość wysłuchania opowieści aktora o początkach jego kariery, rolach teatralnych i filmowych oraz zabawnych fragmentów jego prywatnego i zawodowego życia. Na każde pytanie nasz gość odpowiadał bardzo wyczerpująco i z uśmiechem na twarzy.

Spotkanie zakończyło się podziękowaniem, zdjęciami i autografami, których nie było końca, ponieważ każdy chciał mieć zdjęcie i podpis gwiazdy. Dzień wizyty Pana Artura Barcisia traktujemy jako wyjątkowy i niezapomniany. Bardzo dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie!

Opracowała:
        Wioleta Zawistowska