• Witamy w świetlicy klas I, III, IV

Świetlica szkolna zapewnia opiekę uczniom klas 1, 2 i 4

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 6.30 do 18.00

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić czas wolny w przyjaznej i miłej atmosferze. Chcąc umilić i skrócić czas oczekiwania na rodziców, wychowawcy świetlicy przygotowali dla dzieci różnego rodzaju gry i zabawy oraz zajęcia zorganizowane. Wśród proponowanych zajęć można znaleźć: plastyczne, muzyczne ruchowe, czytelnicze, zabawy, gry logiczne i kulinaria. W naszym rocznym programie kulturalnym będziemy organizować wiele akcji i imprez o charakterze ekologicznym i zdrowotnym. Chcemy, by nasi uczniowie nie tylko spędzali czas na zabawie, ale przede wszystkim poprzez zabawę uczyli się pożytecznych rzeczy, prawidłowych postaw społecznych, wartości oraz szacunku do innych.

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

Odpłatne zajęcia artystyczne "Przygoda ze sztuką" prowadzone przez p. Paulinę Runo (1 zajęcia 10 zł) odbywają się w poniedziałki w godzinach: 15:30-16:30

Odpłatne zajęcia artystyczne "Rzeźba" prowadzone przez p. Pauliną Runo (1 zajęcia 10 zł) odbywają się we wtorki w godzinach 14:30-15:30