Witamy w świetlicy klas I, III, IV Fundusz świetlicy Kierownik świetlicy Dokumenty świetlicy

Witamy w świetlicy klas I, III, IV

Podziękowanie za wpłaty na świetlicę

Drodzy Rodzice, Opiekunowie uczniów klas I, III, IV Szkoły Podstawowej nr 366,

bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty na świetlicę szkolną w I i II semestrze roku szkolnego 2017/2018.
Z zebranych pieniędzy zakupiliśmy:

• artykuły piśmiennicze (bloki techniczne i rysunkowe, papier ksero, kredki, farby, kleje, plastelinę, materiały dekoracyjne, …);
  • artykuły sportowe (piłki, skakanki, piłkarzyki, …);
  • zabawki, klocki, gry planszowe;
  • nagrody dla dzieci w konkursach: Wzorowy Świetlik, plastyczno- technicznych, recytatorskich, sportowych, kulinarnych.

Serdecznie dziękujemy i jednocześnie prosimy o uzupełnienie ewentualnie brakujących  wpłat.

Kierownik i wychowawcy świetlicy Szkoły Podstawowej nr 366

Świetlica szkolna zapewnia opiekę uczniom klas 1, 3 i 4

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 6.30 do 18.00

UWAGA!!!

SKRÓCENIE CZASU PRACY ŚWIETLICY OD 2 STYCZNIA 2018 R.

Po wnikliwej analizie czterech miesięcy korzystania przez dzieci ze świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 366, wspólnie z p. Dyrektor Małgorzatą Wiśniewską , p. Wicedyrektor Alicją Ciesek, p. kierownik świetlicy Ewą Rudomino oraz wychowawcami w świetlicy, podjęta została decyzja skrócenia dnia pracy świetlicy od dnia  2 stycznia 2018 roku
do godz. 18.00.

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić czas wolny w przyjaznej i miłej atmosferze. Chcąc umilić i skrócić czas oczekiwania na rodziców, wychowawcy świetlicy przygotowali dla dzieci różnego rodzaju gry i zabawy oraz zajęcia zorganizowane. Wśród proponowanych zajęć można znaleźć: plastyczne, muzyczne ruchowe, czytelnicze, zabawy, gry logiczne i kulinaria. W naszym rocznym programie kulturalnym będziemy organizować wiele akcji i imprez o charakterze ekologicznym i zdrowotnym. Chcemy, by nasi uczniowie nie tylko spędzali czas na zabawie, ale przede wszystkim poprzez zabawę uczyli się pożytecznych rzeczy, prawidłowych postaw społecznych, wartości oraz szacunku do innych.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin świetlicy szkolnej

Ramowy plan dnia

Karta zgłoszenia do świetlicy szkolnej

ul. Strumykowa 21
  • (+22) 58-70-980