Witamy w świetlicy klas I, III, IV Fundusz świetlicy Kierownik świetlicy Dokumenty świetlicy

Witamy w świetlicy klas I, III, IV

Świetlica szkolna zapewnia opiekę uczniom klas 1, 3 i 4

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 6.30 do 18.30

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić czas wolny w przyjaznej i miłej atmosferze. Chcąc umilić i skrócić czas oczekiwania na rodziców, wychowawcy świetlicy przygotowali dla dzieci różnego rodzaju gry i zabawy oraz zajęcia zorganizowane. Wśród proponowanych zajęć można znaleźć: plastyczne, muzyczne ruchowe, czytelnicze, zabawy, gry logiczne i kulinaria. W naszym rocznym programie kulturalnym będziemy organizować wiele akcji i imprez o charakterze ekologicznym i zdrowotnym. Chcemy, by nasi uczniowie nie tylko spędzali czas na zabawie, ale przede wszystkim poprzez zabawę uczyli się pożytecznych rzeczy, prawidłowych postaw społecznych, wartości oraz szacunku do innych.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin świetlicy szkolnej

Ramowy plan dnia

Karta zgloszenia dziecka do świetlicy

Zgoda na samodzielne wyjście dziecka ze świetlicy

Zgoda na samodzielny powrot dziecka ze szkoły

Zgoda na odbior dziecka przez rodzeństwo ze świetlicy szkolnej

Zgoda na zajęcia dodatkowe w świetlicy szkolnej

ul. Strumykowa 21
  • (+22) 58-70-980