• Komunikaty Rady Rodziców

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366 i Rada Rodziców zaprasza Przewodniczących klas 0-8 na spotkanie, które odbędzie się 5 lutego 2024 r. o godzinie 18, online, na platformie Microsoft Teams.

Przedstawiciele trójek klasowych otrzymają mail z linkiem do spotkania.

Szkoły Podstawowej nr 366

Małgorzata Wiśniewska

Przewodniczący  Rady Rodziców

Konrad Milczarski

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,
          W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym 2023/2024 po raz kolejny zwracamy się do Państwa z prośbą o dobrowolne wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 12 zł miesięcznie.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, ale także wspieramy funkcjonowanie placówki i jej doposażanie. Każdy z uczniów SP nr 366 w Warszawie na zakończenie roku szkolnego otrzymuje również indywidualny upominek. Wartość prezentów przekazanych dzieciom uzależniona jest od wysokości zgromadzonych środków.

Jeżeli jednak sugerowana kwota przekracza Państwa możliwości prosimy o wsparcie w każdej dowolnej wysokości. Nawet najdrobniejsza suma jest bardzo potrzebna. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas  wszystkich najważniejsze.

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Pieniądze można wpłacać co miesiąc, lub w transzach, które są dla Państwa najbardziej dogodne. Proponujemy wpłaty bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

PKO BP S.A. IV Oddział Warszawa

Lub gotówkowo, do księgowej p. Krystyny Sochackiej ( pokój nr 10)

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu email: radarodzicowsp366@wp.pl